راه اندازی سریع

بازديد معاون وزير راه و شهرسازي از ابنيه فني آسيب‌ديده از سيل استان مازندران
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/07/18

​معاون وزير راه و شهرسازي و هيأت همراه به منظور بررسي وضعيت خسارات وارد شده به ابنيه فني و پل‌هاي سيل اخير به استان مازندران سفر كرد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير را ه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در جريان اين سفر از محورهاي مواصلاتي و ابنيه فني و پل‌هاي آسيب‌ديده از سيل شهرستان‌هاي نوشهر و تنكابن كه بيشترين خسارت‌ها را داشتند، بازديد كرده و بر تسريع در مرمت و بازسازي اين ابنيه تأكيد كرد.

براساس اين گزارش مهندس حسن‌نيا ضمن بازديد از پل ماشالك نوشهر و پل توكله تنكابن كه دچار آسيب و تخريب شده است، نظر كارشناسي و راه‌كارهاي لازم جهت ترميم و بازسازي پل‌هاي مذكور ارايه كردند.

اين گزارش حاكي است در اين سفر محمدزاده مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان مازندران، فتحي رئيس اداره‌ راهداري و حمل و نقل جاده‌اي تنكابن و نجفي معاون راهداري اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان مازندران معاون وزير راه و شهرسازي را همراهي كردند.

گفتني است معاون وزير راه و شهرسازي در ادامه اين سفر از ابنيه فني آسيب‌ديده از سيل استان گيلان نيز بازديد و راه‌كارهاي لازم را ارايه خواهند كرد. 
http://www.rmto.ir/NewsAttach/%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%20%D8%AD%D8%B3%D9%86%20%D9%86%D9%8A%D8%A7.jpg
پرینت خبر Convert to PDF