راه اندازی سریع

اتمام عملیات روکش آسفالت گرم محور بشرویه – فردوس به طول 2/4 کیلومتر
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي
1397/12/29
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از اتمام عملیات روکش آسفالت گرم محور اصلی بشرویه- فردوس به طول 2/4 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه خبر داد.
محمد خیری افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی شهرستان بشرویه و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای، روکش آسفالت محور بشرویه – فردوس به طول 2/4 کیلومتر انجام شده است.
وی تصریح کرد: این پروژه بصورت پیمانی و از 24 بهمن ماه شروع شده و در کمتر از یکماه اجرا گردید و برای اجرای این عملیات با اعتباری بالغ بر 8600 میلیون ریال از محل اعتبارت طرح های استانی(بهبود وضعیت عبور و مرور) هزینه شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه، اظهار داشت: از اولویت‌های مهم این اداره، ارتقاء وضعیت شبکه راه‌ های مواصلاتی بشرویه است که این امر نیازمند روکش آسفالت در محور های اصلی و روستایی است که با توجه به عمر بالای آسفالت این محور ها، باعث ایجاد ترک‌هایی در سطح آسفالت شده که نیاز به روکش دارد و با اجرای این گونه عملیات افزایش طول عمر جاده را خواهیم داشت .
 وی ادامه داد: طول محور بشرویه- فردوس 45 کیلومتر است که 14 کیلومتر آن در سالیان گذشته بهسازی و روکش آسفالت شده است و اکنون ادامه آن به مقدار 2/4 کیلومتر مسیر فوق الذکر آسفالت و به بهره برداری رسید.
خیری بیان کرد: رسیدگی مناسب به راههای اصلی و فرعی و روستایی را نیازمند اعتبارات استانی بیشتر عنوان نمود که در کنار اعتبارات ملی قابلیت بهبود محورهای حوزه استحفاظی این اداره را فراهم می‌نماید.
 وی در خصوص پروژه های آتی و در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه، عنوان کرد: علاوه بر پروژه فوق و دیگر پروژه‌های در دست اقدام این اداره از جمله تبدیل یک دستگاه آبنما به پل در راههای روستایی و روکش آسفالت در محورهای اصلی بشرویه- طبس و روکش آسفالت 6 کیلومتر محورهای روستایی از جمله اقدامات در دستور کار این اداره می باشد که در سال جاری عملیاتی و اجرایی خواهد گردید.
 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه در پایان متذکر شد: بشرویه دارای بیش از 600 کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی رویه های آسفالتی محورها و نیز اولویت بندی آنها نسبت به انجام روکش راههای حوزه استحفاظی اقدام می‌گردد.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/d2f95391ac654c7f89fa740b91f87424_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF