راه اندازی سریع

نظارت کمیته بازدید مشترک بر مجتمع های خدماتی رفاهی در استان
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي
1397/12/29
معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبي در حال حاضر 26 مجتمع خدمات رفاهی در راه‌های مواصلاتی استان فعال هستند و بصورت مستقیم نظارت، توسط کمیته بازدید مشترک انجام می پذیرد.
مسعود قاسمی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه 26مجتمع خدمات رفاهی دراستان درحال احداث است، در حال حاضر 26 مجتمع خدمات رفاهی در راه‌های مواصلاتی استان در راستای صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی در جهت خدمات رسانی به مسافرین محترم در طول ایام سال و با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال 97 و آغاز سفرهای نوروزی در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مسافران نوروزی انجام می‌پذیرد. 
وی تصریح کرد: کمیته بازدید مشترک نظارت بر مجتمعهای خدماتی و رفاهی، با حضورکارشناس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، بهداشت اماکن استان، تعزیرات حکومتی استان، صنعت و معدن، شرکت ملی پخش، ستاد اقامه نماز و میراث فرهنگی برای افزایش خدمات مطلوبتر به مسافرین محترم، کنترل‌های نظارتی اعمال می‌کنند.
معاون توسعه منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان‌جنوبي درباره امکاناتی که برای مجتمع‌های خدمات رفاهی منظور شده است افزود: رستوران، نمازخانه، جایگاه سوخت، سرویس بهداشتی و سوپرمارکت‌هایی به منظور افزایش هر چه بیشتر رفاه مسافران نوروزی تعبیه شده است.
قاسمی خاطر نشان کرد: جلب رضایت مسافران و مهمانان نوروزی از وظایف و اهداف اداره کل راهداری و حمل ونقل جادهای می باشد و در این راستا امسال همانند سال‌های گذشته برای دستیابی به این امر نهایت توان را به کار گرفته ایم همچنین بر اهمیت ارتقاء نظافت و شرایط خدمات دهی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های بین راهی و تقویت نظارت در این حوزه طی روزهای آتی جهت آمادگی برای طرح نوروزی 1398 تاکید نمود.
پرینت خبر Convert to PDF