راه اندازی سریع

روتیتر: مشاوررياست و مدیر روابط عمومي :
تعامل رسانه اي موجب شفافيت در پاسخگويي و مطالبات كاربران حمل و نقل و راهداري است
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/03/04

​ مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ، با تعدادی از مدیران رسانه ها و تشکل های صنفی رسانه ای در استان اصفهان دیدار وبر ضرورت تعامل بيش از پيش براي شفاف سازي و منطقي سازي مطالبات كاربران بخش حمل و نقل جاده‌اي و راهداري تاكيد كرد .

به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،مشاور ریاست و مديركل روابط عمومی سازمان در سلسله بازدیدهای استانی خود ، با مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان ، مدیرروابط عمومی  استانداری اصفهان و مدیران تشکل های صنفی مطبوعات اين استان دیدار کرد.
براساس اين گزارش منصور فخاران در ديدار با مدیرکل صداوسیمای مرکز استان اصفهان، قائم مقام و معاونین مدیرکل صداوسیمای استان بااشاره به اينكه عصر حاضر، عصر صداقت رسانه ای است، گفت : اصلاح رفتارها و فرهنگ ترافیکی با همکاری رسانه ها ممكن است .
وي افزود :استان اصفهان یکی از مهمترین استان های کشور به لحاظ استراتژیک در حوزه راه و حمل ونقل به شمار
می آید و نیازمند نگاه ویژه رسانه ای است كه در اين راستا مي توان از انتشار اخبار ، عملكرد و واقعيات ، از طريق رسانه های مختلف به ويژه صدا و سيمابه عنوان دو ابزار پر مخاطب ارتباطي بهره گرفت اين در حالي است كه باید واقعیات را با تمام نقاط ضعف و قوت به مردم نشان دهیم.
وی ابراز امیدواری کرد در سال جدید فصل جدیدی در روابط  اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان و صدا وسیمای مرکز استان گشوده شود.
                     ضرورت نگاه ویژه به مقوله راهداری و حمل ونقل جاده ای

براساس اين گزارش مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در ادامه با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان دیدار کرد. وی در این دیدار از پوشش رسانه ای و اطلاع رسانی مناسب این اداره در بحران های سیل نوروزی تقدیر و تشکر کرد وبر ضرورت نگاه ويژه صدا و سيما به بخش راهداري و حمل و نقل جاده اي به عنوان دو بخش مهم در توسعه اقتصادي تاكيد كرد و توجه به مقوله ارتقاي ايمني راهها و كاهش تصادفات را امري ملي قلمداد كرد كه رسانه ملي مي تواند در اين راستا نقش مهمي را ايفا كند . 

              روزنامه ها همچنان نقش مهمي در اطلاع رساني عهده دار هستند

به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،منصور فخاران مشاور رياست و مدير روابط عمومي سازمان ، همچنين در سفر خود به استان اصفهان با عبدالحسین جعفری رئیس انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان و پیشکسوت عرصه رسانه دیدار کرد.
​وی در این دیدار به نقش و جایگاه رسانه در گفتمان سازی و اصلاح رفتارهای ترافیکی مردم اشاره كرد و خاطرنشان ساخت : روابط عمومی و رسانه ها دو رکن مهم در فرآیند اطلاع رسانی صحیح به مردم به شمار می آیندكه تعاملات اين دو همواره اثرات مثبتي در افزايش مشاركت خدمات گيرندگان سازمانها با سازمانها و نهادهاي خدماتي داشته است.

           تصادفات درون شهری و برون شهری، درد مشترک شهرداری و سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای

فخاران در ادامه با رئیس خانه مطبوعات استان اصفهان و رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار کرد.
مدير روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور گفت: سیاست اصلی ما در روابط عمومی سازمان بر همکاری و تعامل دو جانبه روابط عمومی و رسانه ها بنا شده است.
فخاران خاطرنشان کرد: فصل مشترک حوزه شهری و برون شهری مباحث مرتبط با مدیریت ترافیک ، فرهنگ ترافیک و اصلاح رفتارهای ترافیکی است.
امیر احمد زندآور رئیس خانه مطبوعات استان اصفهان ضمن استقبال از افزایش تعاملات رسانه ها با اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان و پوشش خبری رویدادهای این نهاد اظهار کرد: آمادگی داریم تا دررابطه با مشکلات و معضلات ترافیکی که ریشه های فرهنگی دارند، با یکدیگر همکاری و تعاملاتي بيش از پيش داشته باشيم .
مشاور رياست و مديركل روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،پيش از اين نيز در سفر به استان هرمزگان در راستاي استراتژي توسعه ارتباطات رسانه اي بخش حمل و نقل و راهداري ، با مديركل سيماي مركز خليج فارس و مدير ارتباطات اين مركز ،همچنين با انجمن صنفي روزنامه نگاران و خانه مطبوعات استان ديدار و با اهداي لوح تقدير ،از خدمات و زحمات تلاشگران ارتباطات و رسانه هاي استان ياد شده ، قدرداني كرد .


http://rmto.ir/NewsAttach/۲۰۱۹۰۵۲۵۱۹۱۵۰۷.jpg
پرینت خبر Convert to PDF