راه اندازی سریع

16 هزار جفت لاستیک در بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی اردبیل توزیع شد
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/03/25
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از شرکت های حمل بار اردبیل اظهار داشت: توزیع لاستیک سهیمه از برج مرداد ماه  سال گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
رحمتی متذکر شد: توزیع لاستیک به نرخ سهیمه در راستای حمایت رانندگان انجام شده تا بخشی از هزینه های تمام شده راننده کاهش یابد.
عضو شورای ترافیک استان همچنین در خصوص سایر اقدامات حمایتی رانندگان گفت: تامین بیمه تکمیلی، اصلاح حق بیمه، اصلاح دستور العمل کارت هوشمند، اصلاحات سالن های اعلام بار کشور، اصلاح سوخت ناوگان و راه اندازی سامانه های رسیدگی به شکایات شهراه 141 سامانه پیام کوتاه 1000141 از سال گذشته عملیاتی شده است.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان به افزایش کرایه حمل به میزان 20 درصد اشاره کرد و افزود: تاسیس دفتر نمایندگی در شهرک حمل و نقل و استقرار کارشناسان، رسیدگی فوری به شکایات رانندگان و عودت اضافه کرایه احذ شده و برخورد با شرکت های حمل و نقل، راه اندازی سالن اعلان بار، جریمه و تعطیلی 8 شرکت حمل و نقل متخلف از دیگر اقدامات انجام شده است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبيل افزود: در حال حاضر 12 هزار و 200 راننده در ناوگان حمل و نقل عمومی استان مشغول به فعالیت هستند. رحمتی تعداد ناوگان را 7780 دستگاه خودرو برشمرد و اضافه کرد: 87 شرکت حمل کالا و 59 شرکت مسافربری در استان فعالیت دارند.
http://rmto.ir/news1396/_w/ef31715ff3ac426e9db4ad535e4b4cf4_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF