راه اندازی سریع

ديدار مدير راديو پيام و آوا با معاون وزير راه و شهرسازي
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/03/28
مدير راديو پيام و آوا با هدف توسعه مناسبات ارتباطي و رسانه‌اي و بهره‌گيري از ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي طرفين با معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ديدار كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير و رئيس اين سازمان در اين ديدار بر اهميت مقوله اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي تاكيد كرد وبا اشاره به نقش موثر راديو پيام و آوا در اطلاع رساني بموقع رويدادهاي حوزه راهداري و حمل و نقل جاده‌اي به‌ويژه در جريان وقوع سيل اخير در كشور گفت:
وقوع سيل سهمگين در بسياري از استان‌هاي كشور در فروردين ماه امسال ، اهميت و ضرورت اطلاع‌رساني و بهره‌گيري از انواع ظرفيت‌هاي رسانه‌اي براي اطلاع‌رساني و برقراري ارتباط با مسئولان و مردم در مناطق سيل‌زده را مشخص كرد.
وي افزود: در اين شرايط راديو يكي از رسانه‌هاي در دسترس مردم، مسئولان و مسافران بود كه تلاش شد ارتباط مناسبي از رهگذر شبكه‌هاي راديويي با مخاطبان خود و اطلاع‌رساني منسجم در خصوص وضعيت محورهاي مواصلاتي به ويژه در مناطق سيل زده و افزايش ميزان آگاهي‌هاي مخاطبان برقرار كنيم و راديو پيام و آوا نقش موثر و چشمگيري در انجام رسالت اطلاع‌رساني و آگاه‌سازي مسافران و كاربران جاده‌اي وتشريح آخرين وضعيت محورها ايفا كرد.
رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ابراز اميدواري كرد با توسعه مناسبات متقابل ، امكان استفاده از توانمندي و ظرفيت‌هاي موجود طرفين در جهت خدمت رساني هر چه شايسته‌تر به هموطنان كه غايت اهداف هر دو طرف مي‌باشد، برداشته شود.
بر اساس اين گزارش دكتر شهرام ملازاده مدير راديو پيام و آوا در اين ديدار با اشاره به اهميت و جايگاه بخش راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي در خدمات‌رساني به مردم، راديو را به عنوان رسانه موثر و فراگير براي اطلاع‌رساني به ويژه در مواقع بحراني دانست و آمادگي اين رسانه را براي همكاري و تعامل بيش از پيش در حوزه راهداري و حمل ونقل جاده‌اي اعلام كرد. 
شايان ذكر است در اين ديدار مدير شبكه راديويي پيام و آوا ضمن بازديد از مركز مديريت راه‌هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از نزديك در جريان اطلاعات و امكانات و سامانه‌هاي موجود در اين مركز كه به امر اطلاع‌رساني و ارائه خدمات به كاربران و مسافران جاده‌اي مي‌پردازد، قرار گرفت.
http://rmto.ir/NewsAttach/0-28-3-98.jpg
پرینت خبر Convert to PDF