راه اندازی سریع

روتیتر: تيموري معاون توسعه مديريت و منابع سازمان :
استان كرمان به واسطه طول راه‌ها، معادن و كشاورزي جايگاه ويژه‌اي در بخش راهداري و حمل و نقل جاده‌اي دارد
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/03/29
استان كرمان از شاخص هاي بالايي در زمينه معادن، كشاورزي و طول راه‌ها برخوردار است و  اين شاخص ها استان كرمان را در جايگاه ويژه اي در بخش راهداري و حمل و نقل جاده اي قرار مي‌دهد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي محمد تيموري معاون توسعه مديريت و منابع اين سازمان در جمع اعضاي شوراي اداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمان با بيان اين مطلب گفت:
با توجه به شرايط اعتباري در سال جاري و لزوم مديريت صحيح منابع و اعتبارات ، صرفه جويي و در اولويت قراردادن برنامه هاي ضروري، حائز اهميت است و بايد افزايش درآمدهاي سازمان به‌عنوان اولويت خاص در اين خصوص مد نظر قرار گيرد.
 وي افزود: پيشگيري جدي از فرار بارهاي بدون بارنامه،پرهيز از اجراي آسفالت هاي گرم با ضخامت بالا و اجراي اقداماتي كم هزينه در حوزه راهداري، نظير لكه گيري، پركردن چاله ها و درزگيري از جمله اقداماتي است كه در راستاي مديريت صحيح منابع بايد لحاظ شود.
پيرنون مدير كل دفتر نگهداري راه‌هاي سازمان نيز در اين نشست گفت: بازيافت آسفالت يكي ازمهم‌ترين فعاليت‌هايي است كه مي توان در راستاي صرفه جويي در حوزه راهداري انجام داد و هيچ‌گونه محدوديتي در اين زمينه وجود ندارد و سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي از اين گونه اقدامات حمايت مي كند.
بر اساس اين گزارش، جواديان ذيحساب سازمان نيز با اشاره به ضرورت در پرداخت‌هاي بموقع حقوق كاركنان گفت: به‌رغم محدوديت‌هاي اعتباري، تلاش مي‌شود پرداخت حقوق و مزاياي كاركنان بموقع انجام شود.
حاج سيدعليخاني مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كرمان نيز با اشاره به اين مطلب كه استان كرمان پهناورترين استان خشكي كشور محسوب مي شود، گفت: اين استان از نظر طول راه‌هاي اصلي ، فرعي و روستايي سوم و از لحاظ طول بزرگراه رتبه دوم كشوري را به خود اختصاص داده است.
وي با اشاره به شرايط استان كرمان افزود: گرم‌ترين نقطه زمين در منطقه گندم بريان منطقه شهداد با گرماي بالاي 60 درجه در استان كرمان واقع شده كه انجام عمليات راهداري را در تابستان به شدت سخت و طاقت فرسا مي كند، ضمن اين‌كه در مناطق ديگري مانند ارتفاعات لاله زار و 19 گردنه برفگير شمال استان نيز در زمستان شرايط دشواري حاكم مي‌شود اما با وجود اين شرايط تلاش مي‌شود خدمات مطلوبي به مسافران و كاربران در گرما و سرما ارائه شود. 
گفتني است معاون توسعه مديريت و منابع و هيات همراه در سفر به استان كرمان از  اداره ماشين آلات، پايانه حمل و نقل مسافر آدينه شهر كرمان،  جاده سيل زده شهداد- نهبندان و برخي پروژه هاي راهداري اين استان بازديد كردند.

http://rmto.ir/NewsAttach/teymori29398.jpg
پرینت خبر Convert to PDF