راه اندازی سریع

روتیتر: معاون وزير راه و شهرسازي تاكيد كرد :
تسریع در پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/03/29
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه بازدیدهای هفتگی خود از استانها كه به  ستان سمنان سفر كرده بود ، ضمن دیدار با استاندار این استان در خصوص تسریع در اجرای پروژه های عمرانی بخش های ذی ربط تاكيد كرد .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزير و رئيس اين سازمان در این سفر یک روزه همچنین با حضور در محل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ،طی نشست  با مدیرکل ،معاونان و مسؤلان این اداره کل بر حضور فعال همکاران و راهداران در طول محورهای مواصلاتی جهت ارایه خدمات تاکید کرد و افزود ::
با توجه به وقوع تصادفات از نوع واژگونی در محورهای کویری استان نسبت به تحلیل و بررسی علت تصادفات اقدام و با توجه به ساعت و علت وقوع سوانح، نسبت به برگزا ری گشت کنترل، اقدام شود.
وی با تاکید بر اینکه ارسال کامیون به بندر امام و اهتمام برای تخلیه بنادر و ارسال کالاها به مناطق مختلف کشور و خدمت رسانی به مردم در الویت کاری قرار گیرداظهار داشت :
با توجه به قرارگیری استان  سمنان در کریدور اصلی غرب به شرق و حجم بالای تردد  در این محور از مبدا تهران به مشهد ضرورت دارد کنترل و نظارت کافی جهت ارایه خدمات به مردم و تامین امنیت و ایمنی تردد با اهتمام ویژه صورت پذیرد.
​بر اساس اين گزارش در ادامه اين سفر ، مهندس حسن نيا با نماينده مردم سمنان ، مهدي شهر و سرخه و نماينده مردم گرمسار و آرادان، ديدار و پيرامون پروژه هاي بخش راهداري و حمل و نقل جاده اي گفتگو كرد . 
گفتني است  معاون وزير راه و شهرسازي و همراهان  از محل ساختمان در حال بازسازي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي  نيز بازديد كرد و در جهت تسريع در اتمام پروژه ها دستور اقدامات  لازم را صادر نمود .

http://rmto.ir/NewsAttach/3290398.jpg
پرینت خبر Convert to PDF