راه اندازی سریع

برگزاري نشست هم‌انديشي با كانون انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي حمل‌ونقل مسافر كشور
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/04/02

​نشست هم‌انديشي معاون وزير راه و شهرسازي با كانون انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي حمل و نقل مسافر كشور، برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان در اين نشست اظهار داشت: رسيدگي به مشكلات رانندگان و صنوف حمل و نقل جاده‌اي، در اولويت كاري اين سازمان قرار دارد كه در اين راستا با تشكيل نشست‌هاي راهبردي در دو بخش كالا و مسافر در نظر است با نظرخواهي و هم‌فكري با نمايندگان تشكل هاي صنفي درخصوص رفع مسائل و مشكلات تصميمات راهبردي اتخاذ شود.
وي خاطرنشان كرد: برخي از مسائل و مشكلات خارج از حيطه وظايف سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌‌اي بوده و مربوط به ساير سازمان‌ها و دستگاه‌ هاي اجرايي است كه از سوي كميته راهبردي اين سازمان مكاتبات لازم صورت گرفته و تا دستيابي به حل و فصل مشكلات، پيگيري مي‌شود.
اين گزارش حاكي است در اين نشست از سوي نمايندگان كانون انجمن‌هاي صنفي مشكلات مربوط به افزايش مصرف سوخت ناوگان باتوجه به افزايش دماي هوا، افزايش قيمت روغن و لوازم يدكي، همچنين مسائل مربوط به ضوابط فعاليت شركت‌ها ، مطرح و مورد بررسي قرار گرفت. 
در پايان مقرر شد از سوي كارگروه رسيدگي به مشكلات حمل و نقل مسافر، تصميمات راهبردي اتخاذ و جهت اجرا، ابلاغ و هماهنگي‌هاي لازم صورت گيرد. 
http://rmto.ir/NewsAttach/020498.jpg
پرینت خبر Convert to PDF