راه اندازی سریع

جلوگیری از 18 مورد تجاوز به حریم راه در مشکین شهر
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/04/12
​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،رضا فرج پور در بازدید از محور مشکین شهر اهــر با بیان اینکه حفظ و نگهداری راه و حریم آن خط قرمز راهداری است افزود:راهداران سخت کوش دیار سبلان جهت حفاظت و صیانت از این سرمایه ارزشمند ملی باهمه توان شبانه روز در جاده ها درحال خدمت هستند.
وی طول راههای حوزه استحفاظی مشکین شهر را یک هزارو 270 کیلومتر عنوان کرد و گفت:باهدف افزایش ایمنی ترددها در فصل بهـار 120 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان خط کشی شد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشکین شهر تصریح کرد:در راستای افزایش ایمنی ترافیک ،صرفه جویی در سوخت و زمان 9 کیلومتر از بزرگراه اردبیل مشکین شهر روکش آسفالت شده و برای لکه گیری محورهای اصلی و روستایی نیز بیش از 500 تن آسفالت استفاده شده است.
فرج پور گفت:در سه ماه اول سال جاری 2 هزارو 500 کیلومتر باند برف روبی با استفاده از 250 تن نمک پاشی انجام شد و در راستای عمل به منویات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و هم چنین مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر خدمت رسانی به عشایر غیور ، محورهای عشایری شهرستان مشکین شهر در دامنه های سبلان توسط راهداران بازگشایی شد.
http://rmto.ir/news1396/_w/01fc627d4e73452c97f3cbc863efec46_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF