راه اندازی سریع

ثبت بیش از 4 میلیون تخلف عدم رعایت فاصله طولی در اردبیل
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/04/12
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محور اردبیل- سرعین اظهار داشت: علاوه بر این یک میلیون و 83 هزار مورد تخلف سرعت غیر مجاز و 435 هزار تخلف سبقت غیرمجاز نیز توسط 64 سامانه ترددشمار در محورهای مواصلاتی این استان به ثبت رسیده است.
عضو شورای اداری استان با بیان اینکه بخش عمده‌ای از تصادفات به دلیل بی‌توجهی به قوانین و مقررات ایمنی است، اظهار کرد: در کمال تاسف بیشترین میزان تخلفات نیز در دو محور اردبیل- مشکین شهر و اردبیل- پارس آباد که بیشترین تصادفات را به خود اختصاص داده مشاهده می‌شود.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: در سه ماهه نخست امسال به ترتیب بیشترین تخلفات سرعت غیر مجاز با 107 هزار مورد تخلف در مشکین شهر- اردبیل و 92 هزار مورد در بران- سه راهی سربند در محور پارس آباد به ثبت رسیده است
رحمتی تصریح کرد: علاوه بر این در وضعیتی که میانگین سرعت ثبت شده در محورهای مواصلاتی این استان 70 کیلومتر بر ساعت است، میانگین سرعت ثبت شده در دو محور ذکر شده 85 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.
عضو شورای ترافیک افزود: در عین حال تخلفات رانندگی توسط 27 دوربین ثبت تخلفات نیز احصا می‌شود که در سه ماهه نخست امسال 10 هزار و 118 مورد محاسبه شده و از این تعداد 8149 مورد به پلیس راه ارسال شده است.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان میزان تردد در محورهای مواصلاتی طی سه ماهه نخست سال جاری را 28 میلیون عنوان کرد و گفت: این میزان به نسبت مدت مشابه سال گذشته 6.4 درصد افزایش یافته است.
http://rmto.ir/news1396/_w/a5071b1fd4a74670b124d90baa4fdea4_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF