راه اندازی سریع

راهدارخانه آلوارس سرعین احداث مي شود
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/04/19
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از روند احداث این پروژه افزود:راهدارخانه آلوارس در زمینی به مساحت 2 هزارو 500 مترمربع که شامل 200 مترمربع ساختمان اداری و 180 مترمربع آشیانه ماشین آلات است در حال اجراست.

عضو شورای اداری استان اردبیل تحقق شعار زمستان بیدار استاندار اردبیل،رونق گردشگری و توسعه ورزش های زمستانی را از اهداف اصلی اجرای پروژه راهدارخانه آلوارس عنوان کرد و گفت:برای اجرای این پروژه یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی در نظر گرفته شده است.
دبیر کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل استان اردبیل با بیان اینکه از این میزان اعتبار تاکنون 500 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته اظهار امیدواری کرد:ساختمان آشیانه ماشین آلات این طرح شهریورماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و راهداران پرتلاش درکنار سایر اقدامات مستمر راهداری به اهالی روستاهای واقع شده در مسیر آلوارس خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.
عضو شــورای برنامه ریزی استان اردبیل تصریح کرد:در صورت تامین کامل و به موقع اعتبارات ملی و استانی راهدارخانه آلوارس سرعین شهریورماه سال 98 بطور کامل افتتاح خواهد شد.
http://rmto.ir/news1396/_w/864ce585bb3f47bcb29b14a84eb3068a_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF