راه اندازی سریع

حضور مستمر و فعال گشت های پلیس و راهداری در طرح تابستانی
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/04/19
​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل،سرهنگ خسروجردیمعاون عملیات ترافیک پلیس راه راهـور ناجا که در جلسه بررسی و برنامه ریزی جهت کاهش تصادفات و ایمن سازی محورهای استان در راهداری اردبیل سخن می گفت با بیان اینکه اقدامات خوبی درجهت کاهش تصادفات و ایمن سازی محورها توسط اداره کل راهداری و پلیس راه صورت گرفته است.
وي افزود:باتوجه به آغاز طرح تابستانی و شروع مسافرت ها نظارت و کنترل ویژه ای در محورها توسط نیروهای پلیس راه به ویژه در جاده های شمال استان اردبیل انجام خواهد شد.
وی بر فرهنگ سازی و آموزش رانندگان به ویژه موتور سواران تاکید کرد و گفت:بیش از 60 درصد حوادث و تلفات در محدوده 30 کیلومتری شهرها اتفاق می افتد که پلیس راه برای این مهم پیشنهادات و هماهنگی های لازم را با دستگاههای مربوطه انجام داده تا شاهد کاهش تصادفات باشیم.
معاون عملیات ترافیک پلیس راه راهـور ناجا بهره گیری از ظرفیت های کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل را بسیار مهم دانست و تصریح کرد:برای کاهش حوداث جاده ای در سه ماه دوم سال جاری همه دستگاهها باید به معنای حقیقی کلمه دست به دست هم بدهند.
سرهنگ خسروجردی تعامل و همکاری پلیس راه و راهداری استان اردبیل را بسیار خوب عنوان کرد و گفت:راهداری و پلیس راه دوبال پر قدرت یک پرنده هستند که شبانه روز در جاده ها بدون منت و با افتخار به مردم خدمت می کنند.
http://rmto.ir/news1396/_w/7dc2b87f231147b2811a0e9cb8fcf512_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF