راه اندازی سریع

برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتور سیکلت – وانت بارها و تراکتورداران در استان خراسان جنوبی
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان خراسان‌جنوبي
1398/04/25
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه از برگزاری دوره آموزشی ویژه راکبان موتور سیکلت – وانت بارها و تراکتورداران در دو دهستان رقه و غنی آباد در شهرستان بشرویه خبر داد .
محمد خیریرئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه  اظهار کرد: در راستای کاهش تصادفات جاده ای و افزایش ارتقاء ایمنی عبور و مرور در محورهای روستایی دوره آموزشی ویژه راکبان موتور سوار – وانت بارها و تراکتورداران منطقه شهرستان بشرویه در دهستان رقه و در دهستان غنی آباد برگزار شد.
 این دوره توسط مربی آموزشی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و با حضور رئیس و کارشناس حمل و نقل اداره راهداری بشرویه و فرماندهی محترم پلیس راه شهرستان و دهیاری و شوراهای روستا برگزار شد که بالغ بر 180 نفر از راکبان موتور سوار – رانندگان وانت بارها و تراکتورداران در این کلاس شرکت کردند.
خیری تصریح کرد: جهت تشویق و ترغیب رانندگان تعدادی اقلام ایمنی منجمله کلاه ایمنی - جلیقه شبرنگ دار – بسته های کمک های اولیه- لوازم یدکی موتور سیکلت و کتابچه راهنما و آموزشی بصورت رایگان به حاضرین در کلاس آموزشی تحویل شد.
 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه، اظهار داشت: مربی آموزشی در این کلاس ضمن بیان و آموزش نحوه رانندگی و مراقبت های ویژه در حین رانندگی و توجه به علائم راهنمایی و رانندگی درخصوص ایمنی مدارس حاشیه جاده ای در داخل روستاها و حاشیه راههای روستایی نکاتی را به رانندگان یاد آور شد.
 وی  اظهار امیدواری کرد: پس از این دوره آموزشی و با رعایت نکات ایمنی توسط رانندگان محترم شاهد کاهش تصادفات جاده ای بخصوص در محورهای روستایی شهرستان خواهیم بود.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/a57846bb396a46ac8d802f680391f846_JPG.jpg
http://www.rmto.ir/news1396/_w/6e01110c22b748fea07656aa235feb87_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF