راه اندازی سریع

توزیع بیش از 22 هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان سیستان و بلوچستان ​
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان سیستان و بلوچستان
1398/04/25
از ابتدای شروع طرح در مرداد ماه سال گذشته تا کنون 22 هزار و 44 حلقه لاستیک با نرخ مصوب در میان رانندگان استان سیستان و بلوچستان توزیع شده است که 9 هزار و 856 حلقه آن مربوط به سه ماهه نخست سال جاری می باشد.
تیمور باقری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: امروزه حمل و نقل به شکلی گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع و خدمات جریان داشته و نقش و اهمیت آن در چرخه اقتصادی کشورها انکار ناپذیر است. لذا در راستای تسهیل چرخه حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر و فراهم نمودن امکان تردد ایمن و سریع و همچنین تأمین بخشی از مطالبات به حق رانندگان، اقدامات خوبی در جهت توزیع اقلام مصرفی مورد نیاز آنان صورت پذیرفته است. وی گفت: به همین منظور از ابتدای شروع طرح در مرداد ماه سال گذشته تا کنون 22 هزار و 44 حلقه لاستیک با نرخ مصوب در میان رانندگان توزیع شده است که 9 هزار و 856 حلقه آن مربوط به سه ماهه نخست سال جاری است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در پایان افزود: بر اساس سهمیه استانی اختصاص داده شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و با تعیین عاملان مجاز فروش و توزیع لاستیک، این امکان فراهم شده است تا رانندگان گرامی لاستیک مورد نیاز خود را از طریق ثبت درخواست در سامانه و دریافت معرفی نامه از محل های اعلام شده دریافت کنند.
http://rmto.ir/news1396/_w/70641d19a10147daad1de26e12a36b76_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF