راه اندازی سریع

تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر استفاده بهینه از اعتبارات و ارائه بیشترین خدمات به مردم
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/05/20
معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور در جریان بازدید از  پروژه های انجام شده ودر دست اقدام  درمسیر راه  کربلا در استان كرمانشاه ، بر استفاده بهینه از  اعتبارات اختصاص داده شده و ارائه بیشترین خدمات به مردم تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، عبدالهاشم حسن نیا  معاون وزير و رئيس اين سازمان در این بازدید در مسير راه كربلا در استان كرمانشاه  اظهار داشت : از ابتدای سالجاری تاکنون 143 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است.
وی با ارائه راهکارهای لازم جهت تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام بر اجرای درست برنامه ها و ایمن سازی راه ها تاکید کرد و اظهار داشت: بزرگراه کربلا دارای اهمیت ویژه بوده و اجرای پروژه های ساخت و اصلاح از ضروریات ارتقای ایمنی تردد در جاده های این محور است.
بر اساس اين گزارش مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه نیز در جریان این بازدید با اشاره به این که روکش آسفالت محور کرند (دالاهو) خسروآباد به طول 9 کیلومتر در دست اقدام است، افزود : بودجه تعیین شده برای این طرح 30 میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به اتمام برسد.
فریبرز کرمی با بیان این که روکش آسفالت مسیر سراب کرند (دالاهو) به طول یک کیلومتر و با یک میلیارد ریال بودجه به پایان رسیده است ، عنوان کرد: بهسازی محور- دالاهو - زاوله شامل اجرای بیس یک لایه و یک لایه آسفالت به طول چهار کیلومتر و با پیشرفت 50 درصد و 6 میلیارد ریال اعتبار در دست اقدام است.
وی با اشاره به این که محور گیلانغرب به سومار به طول 27 کیلومتر با سه میلیارد ریال اعتبار لکه‌گیری شده است، گفت: روکش آسفالت محور اسلام‌آباد غرب - ایلام (قلاجه) به طول چهار کیلومتر و با بودجه 15 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان این که لکه‌گیری محور سرپل‌ذهاب ،قپانی به طول چهار کیلومتر و با بودجه ۲ میلیارد ریال انجام شده است، افزود: 8.3  کیلومتر از تنگ برد ولی بزمیرآباد – سرپل‌ذهاب با بودجه 10 میلیارد ریال روکش آسفالت به پایان رسیده است.
وی با اشاره به این که روکش آسفالت 8.5 کیلومتر با اعتبار 12 میلیارد ریال در محور سرپل‌ذهاب -ازگله روکش آسفالت انجام شده است، عنوان کرد: رمپ مجتمع‌های خدماتی رفاهی  ، نیازی و مرادی در اسلام‌آباد با اعتبار 6 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
کرمی با بیان این که روکش آسفالت قصرشیرین - سرپل ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار 10 میلیارد ریال انجام شده است، گفت: باند برگشت پایانه مرزی پرویزخان  به طول ۲ کیلومتر و عرض 22 متر و با اعتبار 50 میلیارد ریال آماده بهره برداری می باشد. 
http://rmto.ir/NewsAttach/200598.jpg
پرینت خبر Convert to PDF