راه اندازی سریع

وزیر راه وشهرسازی با مسافران پایانه جنوب ديدار و گفت و گو کرد
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/07/15
وزیر راه و شهرسازی به همراه معاون وزير و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با حضور در ترمینال جنوب با مسافران جاده‌ای در مسیرهای مختلف دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،محمد اسلامی وزير راه و شهرسازي در این بازدید در جریان نحوه خدمت‌رسانی پایانه جنوب به مسافرین خطوط جاده‌ای قرار گرفت وضمن گفت و گو با مسافران و رانندگان ، برای حل سریع‌تر مسائل و درخواست ها، رهنمود هاي لازم را بيان كرد.
بر اساس اين گزارش ، وزیر راه و شهرسازی با حضور در خوابگاه رانندگان به مشکلات رانندگان رسيدگي كرد و از مسئولان ذی‌ربط خواست تا مشکلات این افراد زحمت‌کش در اسرع وقت حل‌وفصل شود.
وي همچنین با حضور در اتوبوس حامل زائرین اربعین حسيني امسال و گفتمان با برخی از مسافران به حل دغدغه‌های آن‌ها پرداخت و از مسافران خواست مطالبه گر حق‌وحقوق خود در مسیرها باشند.
محمد اسلامی، در جمع مدیران و مسئولان سامانه حمل‌ونقل بین‌شهری به اهمیت ایمنی سفر و مسافر به ایجاد ایستگاه‌های بازرسی فنی در پایانه‌ها اشاره کرد و افزود: ایمنی سفر و مسافر اصلی‌ترین موضوعی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم چراکه با هیچ موضوع دیگری قابل‌مقایسه نیست. این اقدام باعث شده تا ضریب ایمنی در مدت کوتاهی افزایش یابد و موضوع مهمی است که باید به‌طور مستمر در دستور کار باشد.
وزیر راه و شهرسازی توجه به آسایش و رفاه مسافران در پایانه‌های مسافری را بسیار مهم خواند و افزود: در این زمینه اقدامات خوبی در پایانه‌های مسافری انجام‌گرفته است.
وی همچنین ياد آور شد : باید تلاش کنیم تا کیفیت فضای پایانه‌ها بیش‌ازپیش ارتقا یابد و با توجه به تعداد بالاي مسافران به‌ویژه در پایانه‌های مسافری جنوب و غرب لازم است که ارائه خدمات باکیفیت مطلوب‌تری انجام شود. گفتني است در این بازدید عبدالهاشم حسن نیا معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به همراه  تعدادي از مديران حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ،وزیر راه و شهرسازی را در جریان آخرین برنامه‌ریزی‌های سازمان راهداری در خصوص ارائه خدمات مطلوب به مسافران قراردادند.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/15798.jpg
پرینت خبر Convert to PDF