راه اندازی سریع

در اولين همايش بين‌المللي گردشگري معلولين و سالمندان:
از سرمايه‌گذاران 11 مجتمع خدماتي– رفاهي بين راهي تقدير شد
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/07/16

در اولين همايش بين‌المللي گردشگري معلولين و سالمندان كشور،  از سرمايه‌گذاران 11 مجتمع خدماتي – رفاهي بين‌راهي كه عمليات مناسب‌سازي را به صورت كامل اجرا كردند، تقدير به عمل آمد.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، حميدرضا شهركي ثانوي مديركل دفتر سرمايه‌گذاري و نظارت بر بهره‌برداري اين سازمان با بيان اين خبر، اظهار داشت:
پاسخگويي به نياز اقشار مختلف جامعه و پيش‌بيني تمهيدات لازم جهت سهولت دسترسي جانبازان، معلولين و سالمندان در اماكن و فضاهاي موجود در مجتمع‌هاي خدماتي – رفاهي بين‌راهي از جمله اولويت‌هايي  است كه در دستور كار قرار گرفته است.
وي افزود: در اين راستا دستورالعمل مناسب‌سازي برمبناي ضوابط و مقررات معماري و شهرسازي براي معلولين و سالمندان توسط شورايعالي جانبازان و ايثارگران تهيه و به سرمايه‌گذاران مجتمع‌هاي خدماتي – رفاهي بين‌راهي در حال بهره‌برداري ابلاغ شد و در نتيجه تعداد قابل توجهي از مجتمع‌هاي خدماتي – رفاهي در حال بهره‌برداري اين امكان را فراهم كردند و در ساير مجتمع‌ها نيزاز طريق سرمايه‌گذاران در دست اقدام است.
شهركي ثانوي در ادامه افزود:
در اولين همايش بين‌المللي گردشگري معلولين و سالمندان، از 11 سرمايه‌گذار كه عمليات مناسب‌سازي را به صورت كامل در مجموعه‌هايشان اجرا كرده‌اند، با اهداي لوح تقدير، قدرداني به عمل آمد​

http://www.rmto.ir/NewsAttach/%D8%B9%D9%83%D8%B3%20%D8%AA%D9%82%D8%AF%D9%8A%D8%B1.JPG
پرینت خبر Convert to PDF