راه اندازی سریع

بازدید معاون برنامه‌ریزی سازمان از آخرین وضعیت راه‌های استان لرستان
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان لرستان
1398/09/10
مقبلی معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای بازدید و بررسی آخرین وضعیت راه‌های استان لرستان پس از سیل به اين استان سفر کرد و در جلسه‌ای با حضور مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان، آخرین وضعیت راه‌ها، تخصیص اعتبارات، نیازها و مشکلات این اداره‌کل را مورد بررسی قرار داد. 
در این جلسه، وي با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی برای راهداری زمستانی و ضرورت آمادگی كامل تیم های راهداری استان در زمان بارندگی ها گفت: 
باید به گونه ای برنامه ریزی کرد که بیشترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مردم ارايه شود و تردد روان در محورهای استان برقرار باشد. 
مقبلي با قدردانی از عملکرد مدیریت و کارکنان اداره كل استان در سیل و پس از آن افزود: 
بازدید از پروژه های تعمیر و بازسای ابنیه فنی و روکش آسفالت محورهای خسارت دیده از سیل فروردین 98 در شهرستان پلدختر از اهداف سفر به استان لرستان است و تمام تلاش خود را خواهیم كرد تا در اجرای این پروژه ها تسریع گردد. 
در این جلسه، راهکارهای پیشنهادی معاونت راهداری لرستان برای جبران خسارات سیل به راه ها و جلوگیری از قطع راه ارتباطی مردم در مناطق سیل‌زده در ایام پیش رو ارايه شد که معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص پیگیری حل مشکلات و عملیاتی كردن پیشنهادات کارشناسی مساعدت خود را اعلام كرد. 
لازم به ذكر است، مقبلی در سفر خود راهی شهرستان پلدختر شد تا از نزدیک روند پیشرفت پروژه‌ها و نیازهای راهداری اين شهرستان را بررسی كند.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/894e8ae4455542fc82100e410ac34f9f_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF