راه اندازی سریع

ايمن سازي دبستان شهید کردعلیوند پاعلم شهرستان پلدختر
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان لرستان
1398/09/10
در راستاي طرح ایمن‌سازی مدارس حاشیه راه‌های استان لرستان، در مراسمی با حضور مسئولان استانی طرح ایمن‌سازی دبستان شهید حسین کرد علیوند پاعلم در شهرستان پلدختر با نواختن زنگ ایمنی به بهره‌برداری رسید. 
در اين مراسم، عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان با اشاره به اين كه در سال جاری ایمن‌سازی فیزیکی ۲۰ مدرسه و ايمن سازي آموزشی ۲۰ مدرسه دیگر در حاشیه راه‌های استان در دستور کار قرار دارد، افزود: 
این مدارس براساس بازدید میدانی و تحلیل تصادفات شناسایی و طبق اولویت در دستور کار ایمن سازی قرار گرفته‌اند که تا کنون چهار مورد ايمن سازي شده و بقیه مدارس نیز به‌ صورت مستمر و براساس زمان بندی مشخص ایمن‌سازی خواهند شد. 
حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان پلدختر نیز در این مراسم با قدردانی از عملکرد اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده اي لرستان پس از سیل فروردین ماه در این شهرستان، خواستار نگاه ویژه استاندار اين استان در تخصیص بموقع اعتبارات بازسازی و ایمن‌سازی راه‌های شهرستان پلدختر شد. 
سرهنگ اسماعیلی فرمانده پلیس راه پلدختر هم به بیان اهمیت مقوله ایمنی و نقش آموزش و فرهنگ‌سازی در کاهش سوانح جاده‌ای پرداخت. 
لازم به ذكر است، در این مراسم  دبیر شورای ترافیک استان، فرماندار و جمعی از مدیران محلی پلدختر حضور داشتند. 
نواختن زنگ ایمنی، برگزاری نمایش های مهیج و آموزشی و اهداي بسته‌های آموزشی ایمنی به دانش آموزان از برنامه های این مراسم بود.
http://www.rmto.ir/news1396/_w/ad055322598a442ea374c8e617db0256_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF