راه اندازی سریع

​تشدید نظارت بر عملکرد شرکت‌های حمل ونقل مسافری در اردبیل
روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل
1398/10/24
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل ،رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافری اردبیل با بیان اینکه ارتقای سطح خدمات ،حفظ نظم وانسجام در امور مسافربری و جلب رضایت مردمی از وظایف مهم اداره کل راهداری است افزود: دراین خصوص تیم های نظارتی با همکاری این اداره کل و انجمن های صنفی رانندگان تشکیل و بر نحوه ارائه خدمات شرکت ها و رانندگان در محل پایانه های مسافری رسیدگی خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه تیم های نظارت بر قیمت،مراحل تهیه بلیط،تاخیر در حرکت ناوگان ها،کنترل فنی ناوگان ها،ارائه مناسب خدمات در مجتمع های خدماتی ،رفاهی وبین راهی،زمانبندی سفر وهمچنین برخورد راننده با مسافر را بازرسی و نظارت می کنند اظهار داشت:رانندگان باید برنامه ریزی لازم با مشخص نمودن زمان و مکان مناسب در اول وقت نسبت به پیاده کردن مسافر نسبت به ادای فرائض دینی و نماز اقدام وهمچنین رانندگی ایمن باسرعت مطمئنه را رعایت کنند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در جهت خدمات رسانی کیفی به مردم ارائه فرم نظرسنجی به مسافران و رسیدگی به نظرات آنها در خصوص عملکرد راننده و شرکت هارا ضروری دانست و تصریح کرد:براساس این فرم ها براحتی میتوان نقاط ضعف و قوت را در بخش مسافری شناسایی و نسبت به تشویق راننده ورفع تخلفات آنها اقدام کرد.
شیرین زاده فعالیت 59 شرکت حمل ونقل مسافری با هزار و 180دستگاه ناوگان عمومی مسافری را در استان اردبیل یادآور شدو اظهار کرد:از این تعداد 571 دستگاه سواری، 368 دستگاه اتوبوسی و 241 دستگاه نیز مینی بوس است.
وی همچنین از فعالیت 14 هزار و 171 نفر راننده در استان اردبیل خبردادو گفت:از این تعداد 2 هزار و 600 راننده در بخش مسافری به مردم و مسافران ارائه خدمات می کنند.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل با بیان اینکه ناوگان حمل ونقل عمومی استان اردبیل کمترین میزان تخلفات وتلفات را دارند گفت:هموطنان و مسافران می توانند هرگونه شکایت خود از عملکرد رانندگان و شرکت ها را از طریق سامانه 141 ویا با مراجعه حضوری به دفتر مدیریت پایانه اطلاع دهند تا در کمترین زمان در کمیسیون های مربوطه راهداری به تخلفات رسیدگی و با خاطیان به شدت برخورد می شود.
http://rmto.ir/news1396/_w/18b2e75f9441433ab2d977d5f3d711ec_JPG.jpg
پرینت خبر Convert to PDF