پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
EN RSS اتوماسیون اخبار ورود به این سایت

خانه

:

اخبار : آغاز سفرهای نوروزی جاده ای با آرامش خاطر

بخش دسترسی سریع

بخش دسترسی سریع

آغاز سفرهای نوروزی جاده ای با آرامش خاطر
روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای

صبح امروز پنچ شنبه 26 اسفند همزمان با آغاز سفرهای نوروزی  رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در پایانه مسافری جنوب تهران حضور یافت و از روند آغاتز و انجام سفرهای نوروزی بازدید کرد  .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای دکتر مرتضی رحمانی موحد معاون سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در حاشیه بازدید از پایانه مسافری جنوب تهران با قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی سازمانهای عضو ستاد خاطر نشان کرد : دستگاه های عضو ستاد از ماهها قبل با تشکیل جلسات هماهنگی تلاش گسترده ای را برای جلب رضایت حداکثری هموطنان در سفر ، اقامت و سایر موضوعات مرتبط آغاز و با توجه به پیش بینی افزایش حجم سفرها در ایام طرح نوروزی امید است انتظارات مردم برآورده گردد .
وی از آمادگی کامل استانها و ستاد های استانی برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد و تاکید کرد : پیش بینی های لازم برای پذیرش مناسب از سوی واحدهای اقامتی اتخاذ شده و دستگاه های ناظر نیز با جدیت و دقت امر نظارت را برای فراهم آمدن آرامش خاطر مردم عزیز در سراسر کشور انجام خواهند داد .
دکتر رحمانی موحد با اشاره به واقعی بودن آمارهای اعلام شده از سوی ستاد .افزود : نمایندگان تمامی سازمانهای عضو در محل مرکزی ستاد در ایام طرح نوروزی مستقر بوده و به صورت لحظه ای وضعیت سفرها را رصد و گزارش خواهند کرد که به سمع و نظر هموطنان خواهد رسید .  
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مدت زمان سفرها را طولانی تر از سالهای گذشته برشمرد و گفت : خوشبختانه فرآیند مدیریت سفرها به خوبی و تلاش برای فراهم آوردن رضایتمندی حداکثر ی نیز  در حال انجام است .
این گزارش می افزاید دکتر رحمانی موحد با حضور در دفاتر چند شرکت و اتحادیه های مسافری مستقر در پایانه جنوب تهران با مسئولین مربوطه گفتگو کرد ، همچنین نظر ات  تنی چند از مسافران در انتظار و مسافرانی که در داخل اتوبوس آماده سفر بودند را در خصوص شرایط تهیه بلیط ، انتظارات و خواسته های آنان در  سفر جویا شد .
بر اساس این گزارش  حمید رضا شهرکی مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این بازدید گزارشی از اقدامات و برنامه های این سازمان از آغاز پیش فروش بلیط ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر ارائه کرد ، همچنین مجید رضا نصراله نژاد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران نیز آمار و اطلاعات سفرها ، خدمات و برنامه های تدوین شده در  پایتخت را گزارش نمود . 

   
پرینت خبر