آغاز سفرهای نوروزی جاده ای با آرامش خاطر
روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای
1395/12/26

صبح امروز پنچ شنبه 26 اسفند همزمان با آغاز سفرهای نوروزی  رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در پایانه مسافری جنوب تهران حضور یافت و از روند آغاتز و انجام سفرهای نوروزی بازدید کرد  .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای دکتر مرتضی رحمانی موحد معاون سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در حاشیه بازدید از پایانه مسافری جنوب تهران با قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی سازمانهای عضو ستاد خاطر نشان کرد : دستگاه های عضو ستاد از ماهها قبل با تشکیل جلسات هماهنگی تلاش گسترده ای را برای جلب رضایت حداکثری هموطنان در سفر ، اقامت و سایر موضوعات مرتبط آغاز و با توجه به پیش بینی افزایش حجم سفرها در ایام طرح نوروزی امید است انتظارات مردم برآورده گردد .
وی از آمادگی کامل استانها و ستاد های استانی برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد و تاکید کرد : پیش بینی های لازم برای پذیرش مناسب از سوی واحدهای اقامتی اتخاذ شده و دستگاه های ناظر نیز با جدیت و دقت امر نظارت را برای فراهم آمدن آرامش خاطر مردم عزیز در سراسر کشور انجام خواهند داد .
دکتر رحمانی موحد با اشاره به واقعی بودن آمارهای اعلام شده از سوی ستاد .افزود : نمایندگان تمامی سازمانهای عضو در محل مرکزی ستاد در ایام طرح نوروزی مستقر بوده و به صورت لحظه ای وضعیت سفرها را رصد و گزارش خواهند کرد که به سمع و نظر هموطنان خواهد رسید .  
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر مدت زمان سفرها را طولانی تر از سالهای گذشته برشمرد و گفت : خوشبختانه فرآیند مدیریت سفرها به خوبی و تلاش برای فراهم آوردن رضایتمندی حداکثر ی نیز  در حال انجام است .
این گزارش می افزاید دکتر رحمانی موحد با حضور در دفاتر چند شرکت و اتحادیه های مسافری مستقر در پایانه جنوب تهران با مسئولین مربوطه گفتگو کرد ، همچنین نظر ات  تنی چند از مسافران در انتظار و مسافرانی که در داخل اتوبوس آماده سفر بودند را در خصوص شرایط تهیه بلیط ، انتظارات و خواسته های آنان در  سفر جویا شد .
بر اساس این گزارش  حمید رضا شهرکی مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در این بازدید گزارشی از اقدامات و برنامه های این سازمان از آغاز پیش فروش بلیط ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر ارائه کرد ، همچنین مجید رضا نصراله نژاد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران نیز آمار و اطلاعات سفرها ، خدمات و برنامه های تدوین شده در  پایتخت را گزارش نمود . 

پرینت خبر Convert to PDF