پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
EN RSS اتوماسیون اخبار ورود به این سایت

خانه

:

اخبار : مسافران نوروزی با خاطری آسوده تر از هر سال در جاده های کشور سفر خود را آغاز کردند

بخش دسترسی سریع

بخش دسترسی سریع

مسافران نوروزی با خاطری آسوده تر از هر سال در جاده های کشور سفر خود را آغاز کردند
روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای

عصر امروز پنچ شنبه 26 اسفند همزمان با آغاز سفرهای نوروزی  وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از روند سفرهای هموطنان در پایانه مسافری جنوب تهران حضور یافت .
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این بازدید با ابراز رضایت از تدابیر و برنامه های پیش بینی شده جهت رضایت مندی مسافران حمل و نقل عمومی اظهار داشت : تمامی سازمانهای ذیربط در سفرها از جمله وزارت راه و شهرسازی و سازمانهای مرتبط در بخش های جاده ای ، ریلی ، هوایی و دریایی با تمام امکانات و آمادگی لازم تلاش خود را برای انجام سفرهای ایمن و با نشاط مردم آغاز کرده اند .
وی از پیش بینی و آماده سازی یک میلیون و200 هزار صندلی در بخش ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای خبر داد و افزود : 16 هزار دستگاه اتوبوس 27 هزار دستگاه مینی بوس و 38 هزار دستگاه سواری کرایه عهده دار جابجایی مسافران نوروزی خواهند بود و ایمنی سفرها اولویت اول وزارت راه و شهرسازی است بنا بر همین اصل ، نظارت لازم و جدی در سراسر کشور بر مسائل فنی و ایمنی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای اعمال خواهد شد .
دکتر آخوندی عدم افزایش نرخ بلیط اتوبوس های بین شهری را در سفرهای نوروزی اقدامی ارزشمند برشمرد و خاطر نشان کرد : همکاری و تعامل فعالان بخش حمل و نقل جاده ای با دولت قابل تقدیر است و خدماتی که به مردم ارائه می گردد به ویژه توسط رانندگان تلاشگر ستودنی است .
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنان خود به هوشمند سازی جاده ها و بکارگیری فنآوری های روز در بخش ITS  اشاره و آن را در راستای ایمنی و آرامش خاطر استفاده کنندگان از راهها دانست . 
این گزارش می افزاید دکتر آخوندی با تعدادی از متصدیان و دست اندرکاران شرکتها و  اتحادیه های مسافری مستقر در پایانه جنوب تهران همچنین تنی چند از مسافران در انتظار و مسافرانی که در داخل اتوبوس آماده سفر بودند در فضایی صمیمی گفتگو و نظرات آنان را در خصوص شرایط و موضوعات سفر جویا شد .
بر اساس این گزارش معاون حمل و نقل و مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همچنین مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران وزیر راه و شهرسازی را در این بازدید همراهی می کردند .

   
پرینت خبر