حضور معاون وزير راه و شهرسازي و هيأت همراه در مناطق سيل‌زده آذربايجان‌شرقي
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1396/01/27
معاون وزير راه و شهرسازي و جمعي از مسولان استان آذربايجان‌شرقي از محورهاي مواصلاتي و زيرساخت‌هاي آسيب‌ديده ناشي از سيل اخير در شهرستان‌هاي عجب‌شير و آذرشهر بازديد كردند.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، مهندس كشاورزيان معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس اين سازمان كه به نمايندگي از سوي وزير راه و شهرسازي جهت رسيدگي به وضعيت راه‌ها و خسارات وارد شده به محورهاي مواصلاتي مناطق سيل‌زده عازم استان آذربايجان‌شرقي شد، ضمن ابلاغ پيام تسليت دكتر آخوندي درخصوص فوت تعدادي از هم‌وطنان در اين سانحه، بر جبران سريع خسارت‌ها و آسيب‌هاي به بار آمده ناشي از سيل 2 روز گذشته تأكيد كرد.
وي كه در جلسه مديريت بحران استان آذربايجان‌شرقي حضور يافت، خاطرنشان كرد:
با تلاش راهداران و نيروهاي امدادي از همان ساعات اوليه وقوع حادثه، امدادرساني به حادثه‌ديدگان آغاز شد و در حال حاضر كليه محورهاي مواصلاتي استان به ويژه شهرستان عجب‌شير و آذرشهر بازگشايي شده و تردد در آن‌ها جريان دارد.
اين گزارش حاكي است در اين سفر، ميرشفيع مشاور وزير راه و شهرسازي در امور راههاي روستايي و معاون راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي همچنين مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي و مديركل راه‌ و شهرسازي استان كه مهندس كشاورزيان را همراهي مي‌كردند از راه‌ها، ابنيه فني و راه‌هاي روستايي آسيب‌ديده از سيل، بازديد كردند.
پرینت خبر Convert to PDF