روتیتر: اطلاعيه تبريك روز خبرنگار
«ن‌ والقلم و ما يسطرون»
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1396/05/18

قسم به قلم و آفريننده آن، خالقي كه آفرينش را بر مدار دانش، آگاهي، كرامت و اخلاق بنا نهاد و با فرستادن انبياء و ائمه هدي (ع) و كتب آسماني، راه آگاهي را بر ذهن بسته بشريت گشود و نويد كمالات، تعالي و بزرگي را به انسان عرضه داشت.
مروري بر برگ‌هاي تقويم رسمي ميهن عزيز اسلامي خبر از رسيدن «روز خبرنگار» مي‌دهد، 17 مرداد مقارن با شهادت بزرگ‌مرد عرصه خبرنگاري و آگاهي‌بخشي- شهيد صارمي – كه به حق به پاس گراميداشت و قدرداني از تلاش‌هاي فعالان حوزه رسانه و اصحاب رسانه، روز خبرنگار نام گرفته، فرصتي است براي انديشيدن، انديشه به آرمان‌ها، تلاش‌ها، مسئوليت‌پذيري‌ها، تعهدات و اخلاق‌مداري‌هاي كساني كه دغدغه‌اي جز آباداني، پويايي و اهتزار پرچم پرافتخار اين مرز و بوم بر قله دنيا ندارند و موعدي است براي تجليل و قدرداني از دستاني كه حرمت قلم را پاس مي‌دارند ، مي‌نويسند و مي‌نگارند در جهت تعالي اين كشور، اين نظام، اين مذهب و آئين.
همزمان با روز خبرنگار روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي به نمايندگي از مجموعه اين سازمان به ويژه رئيس، معاونين و مديران اين سازمان تلاش‌هايتان را كه نقش مؤثري در ارتقاي ايمني حمل و نقل جاده‌اي و كمك به سلامت سفرهاي هموطنانمان دارد، مي‌ستايد، جايگاهتان را ارج مي‌نهد و از درگاه پروردگار رئوف و رحيم، توفيق روز افزون و بهروزي همراه با نعمت سلامتي برايتان مسئلت مي‌نمايد. ​

پرینت خبر Convert to PDF