غم و اندوه جامعه در پي حادثه اتوبوس كرج - ساري
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1396/06/21
ضايعه از دست دادن جمعي از هموطنان و مصدوم و مجروح شدن برخي ديگر در پي حادثه سقوط اتوبوس بين‌شهري در محور تهران – بومهن غم، اندوه و تأسف و تأثر همگان را موجب شد. 
متأسفانه يكدستگاه اتوبوس متعلق به شركت مسافربري آريا سفر آسيا (تعاوني 11) حامل 37 نفر از هموطنان عزيز كه از مبداء كرج عازم ساري بود در نيمه شب روز سه‌شنبه 21 شهريور ماه در محور جاده قديم تهران – بومهن دچار سانحه شده و به عمق دره سقوط كرد كه منجر به از دست دادن 11 نفر از مسافران و مصدوم و مجروح شدن 20 نفر از هموطنان گرديد. 
به محض دريافت خبر اين حادثه، مديران ذيربط و عوامل راهداري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در محل حادثه حضور يافته و با همكاري و همراهي نهادهاي امدادي، انتظامي و ترافيكي عمليات لازم را انجام و اقدامات كارشناسي علت سانحه توسط دستگاه‌هاي ذيربط در حال انجام است كه گزارشات تكميلي متعاقباً توسط مبادي مربوط به سمع و نظر مردم عزيز خواهد رسيد. 
رئيس، معاونين، مديران و كاركنان سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي ضمن ابراز تأسف و تأثر از بروز اين حادثه، مراتب همدردي خود را با خانواده‌هاي جان‌باختگان و هموطنان اعلام و سلامتي كامل مجروحان و مصدومان را از درگاه خداوند سبحان آرزو و مسئلت مي‌نمايد. 

پرینت خبر Convert to PDF