برگزاري مراسم معارفه مديركل دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
8/1/2561

مراسم معارفه مديركل جديد دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي با حضور معاون برنامه‌ريزي، جمعي از معاونين و كارشناسان دفتر ياد شده برگزار شد. 
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، فرامرز مداح معاون برنامه‌ريزي اين سازمان طي سخناني گزارشي از فعاليت‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فن‌آوري اطلاعات در طول 12 سال سابقه مديريتي در اين دفتر ارايه كرد و افزود: دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات همواره تلاش كرده است تا با بهره‌گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و تكنولوژي‌هاي نوين در حوزه حمل و نقل جاده‌اي همگام با پيشرفت‌هاي كشورهاي توسعه‌يافته گام بردارد و تا حد زيادي در اين زمينه به موفقيت‌هايي دست يافته است. به طوري كه در حال حاضر پروژه‌هاي مهمي در سطح ملي در كشور در دست اجرا مي‌باشد از جمله در زمينه شناسايي ناوگان و رانندگان، ترددشماري، نظارت و كنترل ناوگان عمومي، مديريت ماشين‌آلات راهداري، بازارگاه‌هاي حمل و نقل، سامانه توزيع سوخت براساس پيمايش و غيره.
وي خاطرنشان كرد: اجراي اين سامانه‌ها و پروژه‌ها در بسياري از موارد با همكاري ساير دستگاه‌ها از جمله پليس راه كشور صورت مي‌گيرد كه خوشبختانه تعامل و همكاري‌هاي مطلوبي ميان سازمان با ساير دستگاه‌ها برقرار است. 
مداح برنامه‌ريزي در سازمان را بر اساس و پايه اطلاعات و داده‌هايي كه از طريق سيستم‌هاي هوشمند به كارگرفته شده دانست و خاطرنشان كرد: دسترسي آزاد به اطلاعات توسط شهروندان و تامين حقوق شهروندي از اصولي است كه سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي همواره بر آن قائل بوده و اجرايي نموده است. 
براساس اين گزارش، حسين متولي مديركل سابق دفتر نظارت بر بهره‌برداري آزادراه‌ها و مديركل جديد دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات، ضمن ابراز خشنودي از ادامه فعاليت در اين دفتر، بر تداوم پيگيري سامانه‌ها و پروژه‌هاي در دست اقدام كارشناسان دفتر مذكور تأكيد كرد.
وي خاطرنشان كرد: پاسخگويي به مطالبات ارباب‌رجوع و تلاش در راستاي حفظ حقوق شهروندان و دستيابي به آمار و اطلاعات مورد نياز كاربران جاده‌اي از جمله مهم‌ترين اولويت‌هاي كاري اين دفتر به شمار مي‌رود. 
گفتني است در پايان اين مراسم از سوي فرامرز مداح معاون برنامه‌ريزي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، حكم جديد حسين متولي به عنوان مديركل دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات به وي ابلاغ گرديد. 
همچنين از سوي مديران ستادي حوزه معاونت برنامه‌ريزي با اهداي لوح تقدير از خدمات و فعاليت‌هاي مديركل سابق دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات در دوره‌ تصدي قدرداني به عمل آمد. 


http://www.rmto.ir/NewsAttach/18-10-96-2.jpg
پرینت خبر Convert to PDF