در آستانه سال 97 و آغاز سفرهای نوروزی ، رای اعتماد خانه ملت به دکتر آخوندی
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
13/3/2561
دكتر عباس آخوندي با كسب 152 رأي موافق از نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و خانه ي ملت، در دولت دوازدهم جمهوري اسلامي ايران مسئوليت اداره امور وزارت راه و شهرسازي عهده‌دار گرديده تا دوره ديگري از شكوفايي و توسعه برنامه‌هاي اين وزارتخانه‌ و اميدِ روشن با تدبير ايشان آغاز شود.
رأي اعتماد نمايندگان خانه ملت در دولت تدبير و اميد به دكتر آخوندي در برهه‌اي از تاريخ ايران رقم مي‌خورد كه وزارت راه و شهرسازي دوران پرتلاطمي را در دوران تحریم های بین المللی طي نموده و عليرغم مشكلات و تنگناهای اعتباري ، پروژه‌ها و طرحهاي متعدد زيرساختي و كليدي به بهره‌برداري رسيده و يا آغاز گرديده كه نقش به سزائي در توسعه ميهن عزيز اسلامي و ايفاي حقوق شهروندي داشته و دارد.
بدون ترديد آراي اعتماد نمايندگان محترم خانه ملت گواهي است بر تلاش‌هاي شايان توجهي كه در مجموعه وزارت راه و شهرسازي با مديريت عالي دكتر آخوندي به ثمر نشسته است و طرح های بزرگ و مهن عمرانی که به اتمام رسیده و یا در حال انجام است.
رای اعتماد به دکتر آخوندی به عنوان وزیر راه و شهرسازی در طول دولتهای یازدهم و دوازدهم برای پنجمین بار نشان از لیاقت، فرهیختگی، مدیریت شایسته و دلسوزی وی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مصالح آینده میهن عزیز و مردم غیور و فهیم کشورمان می باشد.
رئيس ، معاونين ، مديران و كاركنان سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي همچنين فعالان بخش حمل‌ونقل جاده‌اي به ويژه تشكلهاي صنفي و جامعه تلاشگر رانندگان، خانواده زحمتكش و سخت كوش راهداران، پيمانكاران و بخش‌هاي خصوصي مرتبط ضمن تقدير و تشكر از اعتماد مهم نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي به كابينه جديد دولت دوازدهم خاصه به وزير راه و شهرسازي ابراز خرسندي نموده و از درگاه خداوند منان ، سعادت ، سلامت، سربلندي و توفيق بيش از گذشته براي دكتر عباس آخوندي مسئلت مي‌نمايد .
http://rmto.ir/NewsAttach/vaziir.jpg
پرینت خبر Convert to PDF