طعم شيرين راهداري زمستاني در بهار
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/01/26
در آخرين روزها از نخستين ماه بهار بارش نزولات جوي و نعمات الهي هموطنان را در سراسر كشور خوشحال و خندان نمود.  
به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي بارش نعمت الهي در روزهاي اخير كه در 7 استان كشور به صورت برف و تگرگ و 15 استان به شكل باران بود موجبات شادي مردم و هموطنان گرديده بود، در برخي از محورهاي مواصلاتي مسافران و رانندگان را غافلگير نمود. 
اين گزارش مي‌افزايد طي روز گذشته و روز جاري در بيست‌مين روز از فروردين ماه در 134 محور شرياني از طريق دوربين‌هاي نظارت تصويري  مركز مديريت راههاي كشور مستقر در سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي بارش‌هاي مداوم مشاهده مي‌گردد كه در اين مدت 2 محور مسدود توسط راهداران تلاشگر بازگشايي گرديده است. 
بر اساس اين گزارش 126 اكيپ راهداري با 98 دستگاه انواع ماشين‌آلات راهداري با حضور در صحنه و محورهاي  داراي بارش بيش از 40 كيلومتر برف‌روبي و 5 مقطع  را ريزش‌برداري نموده ضمن آنكه در اين زمان از فصل بهار  42 تن شن و نمك مصرف نموده‌اند. 
گفتني است در طي دو روز بارش‌ها، تعداد 40 مسافر و 62 دستگاه خودرو توسط اكيپ‌هاي راهداري كمك رساني و تعدادي نيز در محل راهدارخانه‌ها مورد پذيرايي قرار گرفتند.
اضافه مي‌نمايد سامانه جامع 141 شامل  تلفن گوياي 141، اپ 141، پايگاه اطلاع‌رساني www.141.ir  و سامانه 1000141به صورت شبانه‌روز با ارائه آخرين وضعيت راههاي كشور براي انجام سفرهاي ايمن ،مطمئن و با آرامش در خدمت هموطنان  مي‌باشد. 

http://www.rmto.ir/NewsAttach/26197.jpg
پرینت خبر Convert to PDF