مدير جديد روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي معرفي شد
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
11/6/2561
در مراسمي با حضور معاون وزير راه‌وشهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي ، اعضاي هيأت عامل، معاونين و مديران اين سازمان مهندس منصور فخاران به عنوان مديركل جديد روابط‌عمومي معرفي و از خدمات مدير پيشين تجليل شد. 
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي، مهندس عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير راه‌وشهرسازي و رئيس اين سازمان، ضمن تقدير از خدمات ارزشمند و ماندگار ناصر رزاق‌منش مديركل سابق روابط‌عمومي در طول 14 سال مديريت در حوزه روابط‌عمومي، اظهار داشت:
حوزه روابط‌عمومي و اطلاع‌رساني در سازمان‌ها از اهميت قابل توجهي برخوردار است و مسئول روابط‌عمومي مسئول اطلاع‌رساني به عموم مخاطبان و كاربراني است كه از خدمات آن سازمان به طور مستقيم و غيرمستقيم استفاده مي‌كنند، به ويژه در سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي كه طيف گسترده‌اي از مسئولين، رانندگان و راهداران تلاشگر خدمات اثربخش به جامعه ارايه مي‌كنند و بايد به خوبي انعكاس پيدا كند.
حسن‌نيا با اشاره به اهميت ارزيابي از فعاليت‌هاي انجام گرفته در حوزه‌هاي مختلف افزود:
اگر ارزيابي صحيحي از فعاليت‌ها و اقدامات انجام شده صورت نگيرد، نقاط ضعف و مشكلات شناسايي نمي‌گردد و در آينده آسيب‌هاي زيادي به بخش حمل‌ونقل جاده‌اي و راهداري وارد مي‌شود. 
براساس اين گزارش در اين مراسم فرامرز مداح معاون برنامه‌ريزي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي، صدراله بمانا مشاور رئيس اين سازمان، قاسم باقري مشاور رئيس سازمان و جمعي ديگر از مديران ستادي از اخلاق‌مداري، اشراف به كار و تخصص‌گرايي در حوزه روابط‌عمومي مديركل سابق روابط‌عمومي تقدير كردند و خواستار ادامه اين روند و موفقيت‌ها از سوي مديركل جديد روابط‌عمومي شدند.
ناصر رزاق‌منش مديركل سابق روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي با سابقه بيش از 34 سال فعاليت در حوزه وزارت راه‌وشهرسازي و 14 سال سابقه فعاليت در حوزه روابط‌عمومي گزارشي از عملكرد موفق اين حوزه در مجموعه وزارت راه و شهرسازي ارايه كرد و از رهنمودها و حمايت‌هاي معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي در دستيابي به اين موفقيت‌ها تقدير كرد. 
اين گزارش حاكيست منصور فخاران مدير جديد روابط‌عمومي نيز طي سخناني به اهداف و برنامه‌هاي كاري در راستاي ارتقاي بهره‌وري در بخش و بهره‌گيري از مشاركت و همراهي ساير واحدها و دفاتر ستادي و استاني اشاره كرد. 
گفتني است در پايان مراسم، از سوي عبدالهاشم حسن‌نيا معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي با اهداي لوح تقدير از خدمات ناصر رزاق‌منش مديركل سابق روابط‌عمومي كه به كسوت بازنشستگي نايل شدند، تقدير به عمل آمد و حكم منصور فخاران به عنوان مدير روابط‌عمومي و مشاور سازمان ابلاغ گرديد.
يادآور مي‌شود منصور فخاران پيش از اين در اداره‌كل راه و شهرسازي استان اصفهان فعاليت داشت.
http://www.rmto.ir/NewsAttach/210397.jpg
پرینت خبر Convert to PDF