پيام تبريك معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي براي روز خبرنگار
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/05/15
معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در پيامي فرارسيدن 17 مرداد روز خبرنگار را به همه فعالان حوزه خبر و اطلاع‌رساني تبريك گفت.
به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، در متن تبريك معاون وزير و رئيس اين سازمان آمده است: روز خبرنگار، روز گام نهادن امانتداران اخبار در وادي آگاهي و نيك‌‌انديشي تبريك و تهنيت باد.
هفدهم مرداد ماه يادآور تلاش خستگي‌ناپذير كساني است كه رسالت خطير خود را آگاهي‌بخش به جامعه و فتح دنياي روشن توسعه، پويايي و عدالت فرض كرده‌اند.
بدون ترديد امروزه تحقق خواسته‌هاي به حق هم‌وطنان، افكار عمومي و فراتر از آن جامعه انساني در كسب اطلاعات و اخبار سريع و شفاف با تكيه بر واقعيت‌ها و گسترش روشنگري جامعه با ارائه ذاتي، انديشه خلاق، دستان و قلم توانمند امانتداران صديق حرفه شريف خبرنگاري محقق مي‌گردد كه يقيناً در رشد، تعالي و سلامت جامعه به ويژه در ايجاد زمينه سفرهاي ايمن و با نشاط جاده‌اي هموطنان، كاهش آسيب‌هاي ناشي از سوانح رانندگي و به تصوير كشيدن زحمات و خدمات ارزنده و مطالبات رانندگان تلاشگر بخش حمل و نقل جاده‌اي و راهداران فداكار و زحمتكش نقش بسزايي داشته و دارد. 
سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي 17 مرداد ماه سالروز شهادت بزرگ مرد عرصه خبرنگاري «شهيد صارمي» كه در تاريخ رسمي كشور به عنوان «روز خبرنگار» نامگذاري شده است ر ا به عنوان يك روز ارزشمند با علم بر اين كه هر روز و هر لحظه متعلق به تلاشگران و دلسوزان حوزه انديشه، قلم و خبر مي‌باشد، مغتنم شمرده، به شما خبرنگاران و فعالان دلسوز عرصه خبر و اطلاع‌رساني تبريك و تهنيت عرض مي‌نمايد و بدينوسيله از تلاش‌هاي اصحاب رسانه به ويژه عزيزاني كه در حوزه راه و حمل و نقل جاده‌اي مخصوصاً در اطلاع‌رساني‌هاي به موقع و برقراري ارتباط مؤثر با افكار عمومي و سلامت و ايمني سفر هموطنان و كاهش تصادفات و تلفات رانندگي تأثيرگذار بوده‌اند، قدرداني مي‌نمايد و از درگاه پروردگار منان تندرستي و توفيق بيش از پيش برايتان مسئلت مي‌نمايد. 
اميد است نوشته‌هايتان طلوع حقيقت باشد و با لحاظ جوانب تعهد، انصاف، عدالت و صداقت، زمينه‌ رشد، پويايي و تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را فراهم نمايد.

http://www.rmto.ir/NewsAttach/%D8%AD%D8%B3%D9%86%D9%8A%D8%A7.jpg
پرینت خبر Convert to PDF