راه اندازی سریع

افتتاح سالن تجاري پايانه مرزي پرويزخان در شهرستان قصرشيرين
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1397/11/17

وزير راه و شهرسازي در سفر به استان كرمانشاه سالن تجاري پايانه مرزي پرويز خان واقع در اين استان را افتتاح كرد.

 به گزارش روابط‌عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي سالن تجاري مرز پرويز خان با حضورمحمد اسلامي وزير راه و شهرسازي ، معاون راهداري اين سازمان ، استاندار كرمانشاه ، مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي اين استان در شهرستان قصر شيرين در مساحتي معادل 2600 متر مربع و با صرف هزينه اي معادل 75 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.

 اين گزارش حاكي است سالن تجاري پايانه ياد شده شامل فضاهايي مانند ورودي و اطلاعات، سالن انتظار جهت مراجعان،محل استقرار كارمندان جهت پاسخگويي به مراجعان اتاق قرنطينه و نظارت، اتاق‌هاي ترانزيت، اتاق‌هاي گمرك و اتاق بيمه مي باشد.

 براساس اين گزارش همچنين حضور وزير راه و شهرسازي، با حضور درجلسه شوراي اداري استان كرمانشاه با اشاره به اينكه براي ارتقاي زير‌ساخت‌ها در نقاط مرزي برنامه‌ريزي لازم انجام مي‌شود، اظهار داشت : تشكيل شوراي اداري استان در نقطه صفر مرزي دو پيام مشخص دارد اول اينكه همه نقاط كشور داراي ارزش و اهميت هستند و نبايد جلسات تنها در مراكز برگزار گردد و ديگر اينكه برگزاري جلسه در نقطه صفر مرزي اهميت مبحث ترانزيت را در پي دارد كه باحضور در اين جلسه از اين منطقه بازديد كرديم ، زيرساخت‌ها را ديديم و با كاستي‌ها آشنا شديم.

وزير راه و شهرسازي در ادامه افزود: براي ارتقاي اين مناطق برنامه‌ريزي مي‌كنيم تا براي تبادلات تجاري ظرفيتي جهت كسب و كارهايي ايجاد گردد كه تبادلات ما را پايدار كرده و به تجارت و تبادلات مرزي رونق بخشد. شايان ذكر است در اين سفر بزرگراه سر پل ذهاب به قره‌باغ را كه به طول 5 / 2 كيلومتر و با اعتبار 5 ميليارد تومان احداث شده است ، با حضور وزير راه‌ و شهرسازي افتتاح شد.

http://rmto.ir/NewsAttach/171197.jpg
پرینت خبر Convert to PDF