راه اندازی سریع

تا کنون 60 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین وارد استان خوزستان شدند
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/01/24
تاکنون تعداد 60 دستگاه ماشین آلات  سنگین و نیمه سنگین از هفت استان کشوربرای بازگشایی راه ها وارد استان خوزستان شده و طی روزهای آینده این تعداد به 100 دستگاه افزایش پیدا می کند.   
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای غلامعباس بهرامی نیا مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان با علام این مطلب اظهار داشت: برنامه ریزی و اولویت اعزام ماشین آلات به مناطق سیل زده بر عهده ستاد مدیریت بحران استانداری می باشد و در حال حاضر حدود 50 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در حال فعالیت هستند. 
وی افزود: ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های معین خوزستان در حوزه تحکیم سیل بندها و احداث سیل بند های جدید فعالیت دارند و ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در منطقه شعیبیه شوشتر، روستاهای زاویه دزفول، منطقه آهو دشت شهرستان شوش، سوسنگرد، هویزه، خرمشهر،آبادان و اهواز مستقر شده و گروه های راهداری فعال هستند. 
بهرامی نیا در ادامه گفت: خوزستان حدود 17 هزار کیلومتر جاده اصلی، فرعی و روستایی دارد  که با وجود سیلاب وارد شده به استان 25 محور روستایی مسدود اعلام شد و با تلاش صورت گرفته توسط راهداران  و فروکش آب تعدادی از این محورها بازگشایی شدند.
وی گفت: محور شوش به سمت شوشتر برقرار شده است، همچنین محور شوش به فکه بازگشایی شد و تلاش خواهد شد محور شوشتر به شعیبیه که تعداد قابل توجهی روستا در این محور وجود دارد به زودی باز شود. 
http://rmto.ir/NewsAttach/224198.jpg
پرینت خبر Convert to PDF