راه اندازی سریع

راه‌اندازي كيوسك مطبوعاتي و بريده جرايد در پايگاه اطلاع‌رساني اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان قم
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/03/22

كيوسك مطبوعاتي و بريده جرايد در پايگاه‌ اطلاع‌رساني اداره‌كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان قم راه‌اندازي شد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي، منصور فخاران مشاور ریاست و مدیرکل روابط‌عمومی اين سازمان كه به استان قم سفر كرده بود درخصوص راه‌اندازي اين امكانات در پايگاه اطلاع‌رساني اين اداره‌كل گفت:
با راه‌اندازی سامانه مذکور بر روی سایت‌های ادارات کل، این امکان برای همکاران ما درسازمان و دیگر كاربران فراهم شده تا به 83 نسخه روزنامه‌های صبح کشور دسترسی کامل داشته باشند.
وی افزود:
امکان ایجاد شده در سایت‌های ادارات کل استان ها، علاوه بر پوشش روزنامه‌های مکتوب سراسری، دسترسي به روزنامه‌های شاخص استانی را براي بازديدكنندگان فراهم مي‌كند.
فخاران با اشاره به اين كه در اين سامانه دسترسي به روزنامه‌ها به صورت اينترانتي و بدون اينترنت امكان‌پذير است، خاطرنشان كرد: علاوه بر مشاهده صفحه اول روزنامه‌ها ساير صفحات نيز قابل مشاهده و امكان دسترسي به آرشيو اين اخبار نيز ميسر مي‌باشد.  
مشاور ریاست سازمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت اطلاع‌یابی از متن و حاشیه مطالب درج شده در روزنامه‌های مکتوب، افزود: از دیگر امکانات ایجاد شده در سایت‌های ادارات استانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بخش بریده جراید است که تمامی خبرهای مربوط به حوزه حمل و نقل و راهداری به صورت آنلاین و مستمر جمع‌آوری و در اختيار مجموعه همكاران قرار مي‌گيرد.
وي با بيان اين كه رسانه‌ها به عنوان حلقه‌هاي ارتباطي و اطلاع‌رساني، نقش مؤثري در تنوير افكار عمومي دارند، عنوان كرد: دستگاه‌هاي اجرايي براي آگاهي و اطلاع‌يابي از نحوه عملكردشان در رسانه‌ها نيازمند رصد اين اخبار و اطلاعات هستند كه به طور معمول اين اطلاعات در قالب بريده جرايد در اختيار دستگاه‌ها مي‌باشد.
 مدیر روابط‌عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این مطلب که برای این سامانه قابلیت‌های دیگری نیز تعریف شده است، ابراز اميدواري كرد: انشالله در آینده نزدیک دیگر قابلیت‌های این سامانه توسعه يافته و در دسترس کاربران قرار گيرد. 

http://www.rmto.ir/NewsAttach/%D9%82%D9%85.png
پرینت خبر Convert to PDF