راه اندازی سریع

روتیتر: با حضور وزير راه و شهرسازي :
۵۹ کیلومتر راه روستایی آسفالته در استان مازندران به بهره‌برداری رسید
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/06/16

​در جريان  سفر وزیر راه‌ و شهرسازی به استان مازندران ، طي مراسمی با حضور معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،نمایندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي و استاندار مازندران ،۵۹ کیلومتر راه روستایی آسفالته به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ، محمد اسلامي وزیر راه‌وشهرسازی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده برای نگهداری و احداث راه‌های روستایی ، همچنین دیگر پروژه‌های جاده‌ای تا پایان سال جاری سهم استان مازندران حداقل ۱۰۰ کیلومتر است.
وی افزود: برنامه دیگر وزارت راه‌وشهرسازی تسریع در عملیات اجرایی راه‌های مواصلاتی و شریانی منتهی به استان‌ مازندران است. 
اسلامی درخصوص ایمن‌سازی جاده‌های شهرستان بابل گفت: امروز با حضور استاندار و نمایندگان مجلس مقرر شد، ۲ تقاطع غیرهم‌سطح و ۳ پل نیمه‌تمام در راستای ایمن‌سازی و کاهش تلفات رانندگی با اولويت ، اجرایی شود.

پل بالا رستم قائمشهر به طور رسمي افتتاح شد

در ادامه برنامه  سفر وزیر راه و شهرسازی به استان مازندران  ،طي مراسمي با حضور استاندار مازندران ،نمایندگان مردم  در مجلس شورای اسلامی ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ، فرماندار و جمعی ازمسئولین استانی و شهرستانی ،پل بالارستم قائمشهر با اعتباری بالغ بر30 میلیارد ریال به طور رسمی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان  راهداری و حمل و نقل جاده ای ،عبدالهاشم  حسن نيا معاون وزير و رئيس اين سازمان اظهار داشت : بعد از تخریب پل بالا رستم قائمشهربر اثر سيل ، احداث پل موقت  با 5 دهنه 12 متری به طول 60 متر و عرض 6 متر ظرف 70 روز آغاز و راههای دسترسی طرفین ، زیر سازی ، روکش آسفالت و ساماندهی بستر در محدوده نیز انجام شد .
وي افزود : با توجه به اینکه این پل در مسیر شهرک صنعتی شهرستان قائمشهر می باشد و با عنایت به نام‌گذاری سال 1398 به نام رونق تولید، اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان مازندران تمام توان خود را در تسریع نمودن احداث پل به كار گرفت  .
عباسعلی نجفی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در مراسم افتتاحیه این پل اظهارداشت:  در اثر  بارندگي شديدي كه از عصر يكشنبه 26 اسفند ماه در مازندران باريدن گرفت پل بالا رستم بر اثر سیلاب تخریب گردید و به دليل تخريب اين پل، راه ارتباطي 15 روستا و شهرك صنعتي كه از اين پل استفاده مي كردند قطع و اهالي اين روستاها  با صبر و شکیبایی از مسيرهاي فرعي براي رسيدن به شهرستان قائمشهر استفاده مسیر می کردند  .
گفتنی است پروژه مذکور چندی پیش با حضور مسئولین شهرستانی قائمشهر به زیر بار ترافیک رفت.
http://rmto.ir/NewsAttach/16698.jpg
پرینت خبر Convert to PDF