راه اندازی سریع

بسیج تمامی امکانات برای ارائه بهترین خدمات به زائران اربعین حسینی
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/06/16

​تمامی امکانات موجود در حوزه حمل و نقل جاده ای و راهداری برای خدمات رسانی شایسته به خیل زائران اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بسیح می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش باقر جوان مدیر کل دفتر حمل و نقل مسافر این سازمان ضمن بازدید از پایانه مرزی مهران و نظارت بر روند تردد زائران در این پایانه مرزی،وضعیت و شرایط موجود را بررسی و راهکارهایی برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی از این پایانه مرزی ارائه کرد.

بر اساس این گزارش باقر جوان همچنین در بازدید از محورهای مواصلاتی استان ایلام عنوان کرد: برنامه های اجرایی جهت تسریع در تکمیل زیرساخت های راه پیش بینی شده است.

 وی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته جهت ساماندهی تردد زائران در هنگام بازگشت از عتبات عالیات گفت: امسال برای سفرهای اربعین زائران استفاده از سه پایانه پسکرانه کرمانشاه ، همدان و اندیمشک به عنوان پشتیبان پایانه مرزی مهران در سفرهای اربعین عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در نظر گرفته شده‌است که مسافران از پایانه مرزی مذکور به این شهرها منتقل و از آنجا به مقاصد مورد نظر خود انتقال می یابند.

 وی ابراز امیدواری کرد با تمهیدات اتخاذ شده فرایند جابجایی زائران اربعین با نظم بیشتری انجام شود.

 این گزارش حاکی است در ادامه این بازدید که مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام نیز حضور داشت، نشستی با حضور شرکت های حمل و نقل مسافر و با هدف ساماندهی حمل و نقل مسافر در پایانه مرزی مهران برگزار شد.

http://rmto.ir/NewsAttach/216698.jpg
پرینت خبر Convert to PDF