راه اندازی سریع

اجرای طرحهای ایمن سازی در محورهای مواصلاتی گلپایگان و خوانسار
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/08/16

​معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یک روزه خود به استان اصفهان از پروژه ها و طرحهای ایمن سازی در دست اجرا در محور های مواصلاتی شهرستان گلپایگان و خوانساربازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای عبدالهاشم حسن‌نیا رییس این سازمان در بازدید از راه‌های مواصلاتی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: گلپایگان در کریدور غرب به مرکز کشور و بخشی از شهرهای شمال به جنوب قرار دارد به طوری که بیشترین ترددها به سمت اصفهان نیز در این مسیر صورت می‌گیرد.
حسن نیا با تاکید بر اهتمام و توجه جدی به مقوله ارتقای ایمنی راهها و محورهای  شهرستان های گلپایگان و خوانسارافزود :
در راستای ارتقای ایمنی در راه‌های مواصلاتی این شهرستان ها، پروژه های آسفالت، روکش آسفالت، اصلاح هندسی، رفع موانع ترافیکی، ترمیم و اصلاح نقاط پرحادثه ،احداث پل‌های زیرگذر در مسیر دو شهر، ساماندهی جاده‌ها و تجهیز روشنایی معابر و راه‌های پرتردد با هماهنگی‌ استان و با استفاده از منابع مالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دستور کار قرار می‌گیرد.
وی گفت: جاده‌ها با مشخصات و ظرفیت تردد طراحی می‌شود که برای رفع اشباع جاده‌ها باید موانع ترافیکی برطرف شود. بنابراین با همکاری استان و نماینده شهرستان در جهت بهبود و کیفیت و بالابردن ایمنی راه‌های مواصلاتی اقدام می شود .
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ادامه سفر خود به استان اصفهان  به همراه مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان و نماینده شهرستان در مجلس از محورهای مواصلاتی و پرتردد شامل محور دُر-تیکن، کوچری، وانشان، جاده‌های مواصلاتی دو شهر گوگد و گلشهر بازدید کرد.
گفتنی است حسن نیا همچنین از روند اصلاح محور مواصلاتی ویست-خوانسار، تونل خوانسار- بوئین میاندشت و روشنایی محدوده پل ساسان بازدید کردو از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و اجرایی پروژه های در دست اقدام قرارگرفت .

http://www.rmto.ir/NewsAttach/17898.jpg
پرینت خبر Convert to PDF