راه اندازی سریع

به مناسبت هفته بسيج
ديدار رئيس سازمان با جمعي از اعضاي بسيج
روابط عمومي سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي
1398/09/10
به مناسبت هفته بسيج، عبد الهاشم حسن نيا ، معاون وزير راه و شهر سازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي با جمعي از اعضاي بسيج سازمان ديدار و گفت وگو كرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان راهدار ي و حمل و نقل جاده اي ، در اين ديدار رئيس سازمان گفت : حيثيت امروز نظام تا حد زيادي مديون بسيج و حضور همه جانبه مردم در آن بوده است.
وي با اشاره به موقعيت و شرايط كنوني كشور و همچنين سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي گفت:برقراري امنيت و آرامش كنوني كشور را مديون شهدا و ايثارگران هستيم كه بايستي با انجام درست وظايف سازمانيمان پاسداراين فداكاريها  باشيم.
حسن نيا گفت : به دليل نوع كار سازمان راهداري و  تاثير عملكرد ما  در زندگي روز مره مردم فعاليتهايمان را، بايد با  صداقت و پشتكارهر چه بيشتر انجام دهيم تا در جايگاه قضاوت مردم سربلند باشيم.
وي در مورد اختصاص پست هاي مديريتي بين نيروهاي كارشناسي سازمان گفت: اعتقاد من بر اينست كه به منظور ايجاد انگيزه بيشتر بين كاركنان جانشين پروري، چرخش مديريت و استفاده از نيروي جوان، خلاق و تحصيلكرده بايد در اولويت كاري سازمان قرار گيرد تا بتوان با بهره گيري از نيروهاي جوان با  خلاقيت ،مديريت جهادي كه نمادبسيجي بودن نيز همين موضوع است محقق گردد.
در اين ديدار ايرج بيگدلي فرمانده بسيج سازمان گزارش از وضعيت تحصيلي و تعداد اعضاي بسيج ارائه كرد و در ادامه از دونفر از اعضاي پايگاه بسيج و همچنين فرمانده بسيج  توسط رئيس سازمان تقدير به عمل آمد.
گفتني است در اين جلسه اعضاي پايگاه بسيج سازمان، معاون توسعه مديريت و منابع و جمعي از مديران كل ستادي نيز حضور داشتند. 


http://rmto.ir/NewsAttach/10998.jpg
پرینت خبر Convert to PDF