پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
حرکت به ست بالا
ورود به سيستم
EN RSS اتوماسیون اخبار ورود به این سایت

بخش دسترسی سریع

 

 اخبار استان فارس

 
  
  
  
نقاط پرتصادف و پرتگاهی اقلید حذف و اصلاح می شوندروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارساز اعزام تیم کارشناسی کامل، جهت بررسی مسیرهای دارای ممنوعیت تردد و انجام عملیات ضربتی رفع و اصلاح نقاط پرتگاهی و دارای تصادف خبر داد.

کاهش 52 درصدی تلفات جاده ای فارس در نوروز 96روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس خبر داد: نوروزامسال(25/12/95 لغایت 15/1/96)، در بخش حمل و نقل مسافر 434هزار مسافر در قالب 36هزار و 500 سفر، توسط ناوگان حمل و نقل عمومی تحت پوشش شرکت های مسافربری به نقاط مختلف درون و برون استان جابجا شده اند.

برگزاری نهمین کارگروه تخصصی حمل و نقل جاده ای کالا در شیراز روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
نهمین کارگروه تخصصی حمل و نقل جاده ای کالا با حضور مهندس دغاغله مدیر کل دفتر حمل نقل کالا، مهندس مداح مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، بنی اسدی مدیرکل دفتر حقوقی ، مدیران ستادی و استانی و فعالان بخش حمل و نقل جاده ای کالا در شیراز برگزار شد.
افزایش ابزارهای نظارتی در نوروز 96 روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
مانور ترافیکی – انتظامی نوروز 96 با رویکرد تعامل بیشتر میان دستگاه های مرتبط با سفرهای نوروزی و خدمات رسان در پایگاه انتظامی شهید فعال شیراز برگزار شد.
ثبت بیش از 10 میلیون و 400 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان فارسروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس  از ثبت بیش از 10 میلیون و 400 هزار تردد انواع وسایط نقلیه از 25 اسفندماه سال گذشته تا ۶ فروردین‌ماه سال جاری  در استان فارس  خبر داد.

آمادگی بخش راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس در ارایه خدمات به مسافران درایام نوروز 96روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از اعلام زمان اجراي طرح خدمات حمل و نقل در سفرهای نوروز 1396 در استان خبر داد.

رضایت شغلی ، محرک ایجاد انگیزه و افزایش بهره وری استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس

دوره آموزشی «رضایت شغلی کارکنان و روش های اندازه گیری آن در مباحث امور اداری» با حضور ۷۰ نفر از معاونین، رؤسا و کارشناسان ستادی معاونت منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها به میزبانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان فارس در شیراز برگزار شد.

مراکز مکانیزه معاینه فنی خودرو تخصصی تر می شوندروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
دوره آموزشی یک روزه آشنایی و نظارت بر نحوه انجام تست های مراکز معاینه فنی خودرو های نیمه سنگین و سنگین برگزار شد.
اجراي طرح شبكه سير شركت هاي مسافربري تحولي مهم در حمل و نقل جاده اي استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
گردهمایی تبین ضوابط مسافر و تشکیل شبکه سیر شرکت های مسافربری استان فارس در شيراز برگزار شد.
هزار راهدار در راهداری زمستانی استان فارس فعالیت می کنند روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
1000 راهدار در 64 راهدارخانه (فعال) ثابت و 9 راهدارخانه سیار بیش از 5 هزار و 500 کیلومتر از راههای استان را که نیاز احتمالی به عملیات برف روبی، یخ زدایی و بازگشایی دارند، تحت پوشش قرار داده اند.
نگهداری راه ها بالاتر از ساخت راه های جدید استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
 شناخت و اصلاح نقاط دارای تصادف یکی از ضرورت های اساسی حوزه راهداری است.
آغاز طرح انتظامی ترافیکی ویژه زمستان در فارسروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
طرح انتظامی ترافیکی ویژه زمستان آغاز  و  تا 20 اسفند در راههای تحت پوشش و نقاط مختلف استان فارس اجرا می شود.
هم استانی های فارسی سفر خود را مدیریت کنندروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ضمن تسلیت اربعین حسینی بمنظور اهمیت بازگشت بموقع و ایمن زائران اربعین از مسافران و زائران خواست تا با مدیریت سفر خود ، رفاه و امنیت را برای کابران جاده ای به ارمغان آورند.
نشست هم اندیشی ستاد اربعین حسینی در راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، برگزار گردیدروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
در این نشست که به منظور برنامه ریزی در راستای اعزام زوار به مرز شلمچه در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس برگزار شد، سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس،  صادقی نماینده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، یزدانی معاون حمل و نقل، سجادفر معاون ایمنی و ترافیک، نمایندگان استانداری، حج و زیارت، شهرداری، تشکلهای صنفی و مدیران شرکتها و موسسات مسافربری حضور داشتند.
اولین نشست هماهنگی راهداری زمستانی سال 95 استان فارس برگزار شدروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
با حضور مهندس سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، سرهنگ احمدی فرمانده قرارگاه پلیس راه انتظامی شمال استان، رؤسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان های فارس ، فرماندهان پلیس راه های استان و نمایندگان سایر ادارات و نهادهای ذیربط اولین نشست هماهنگی راهداری زمستانی سال 95 برگزار شد.
پیش بینی می شود بیش از 50 هزار زائر اربعین حسینی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس اعزام شوند روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس به همراه معاون حمل و نقل و تعدادی از کارشناسان از محل استقرار دستگاه های اجرایی خدمات رسان به زائران استان فارس در مرز شلمچه بازدید بعمل آوردند.
امنیت حمل و نقل زائران اربعین حسینی اولویت اصلی ما استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
در آستانه اربعین، دومین جلسه ستاد هماهنگی حمل و نقل زائران کربلای معلی در ایام اربعین حسینی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس برگزار شد.
اولین نشست مدیران راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس برگزار شدروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
اولین نشست راهداری زمستانی  سال 95 با حضور اکبری مدیر کل دفتر نگهداری ابنیه فنی و  جمشیدی مشاور معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سیاهپور مدیر کل استان فارس برگزار شد.
مجتمع خدماتی - رفاهی دو منظوره شهید مغنیه لارستان به بهره برداری رسیدروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
طی مراسمی با حضور مهندس افشانی استاندار فارس ، جعفرپور نماینده مردم  لارستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس و جمعی از مسوولین دستگاههای اجرایی استانی و شهرستانی واهالی بخش لطیفی لار ، مجتمع خدماتی - رفاهی دو منظوره شهید مغنیه لارستان به بهره برداری رسید.
آمادگی بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینیروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
جلسه ستاد هماهنگی جابجایی زائران اربعین حسینی با حضور علیرضا سیاهپور مدیر  کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس برگزار شد.
برگزاري دوره آموزشي "آمار كاربردي" با حضور رؤسا و كارشناسان ستادي و استاني ادارات برنامه و بودجه در استان فارسروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان فارس
با حضور  محمد تيموري مديركل دفتر برنامه و بودجه ، رؤسا و كارشناسان ستادي و استاني ادارات برنامه و بودجه ، دوره آموزشي آمار كاربردي به ميزباني اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان فارس برگزار شد.
بهره برداري و كلنگ زني سه طرح عمراني بخش حمل و نقل جاده اي به مناسبت گراميداشت هفته دولت در استان فارسروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: برای نخستین بار در استان فارس، با هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال، محورهای مرودشت- سعادتشهر و شیراز- دشت ارژن به دستگاه WIM مجهز شد.
تلاش در راستای نوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای از اهم برنامه های پیش بینی شده اقتصاد مقاومتی در استان فارس استروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس

 مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس در جمع دست اندر کاران، فعالان و متولیان بخش حمل و نقل جاده ای استانبه تشریح سایر فعالیت های مرتبط از جمله تلاشها و خدمات ارائه شده توسط تشکل های صنفی کارفرمایی و رانندگان و اتحادیه شرکتهای تعاونی حمل و نقل جاده ای در زمینة ارتقاء سطح امور و ارائه خدمات هر چه مطلوب تر پرداخت.

رسيدگي به 188 فقره تخلف اضافه تناژ ناوگان باري استان در سه ماه گذشتهروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس

​مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها گفت: در سه ماه گذشته به 188 فقره تخلف اضافه تناژ توسط این اداره کل رسیدگی شد.

بخش حمل و نقل جاده اي براي خدمت رساني به مسافران آمادگي كامل داردروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس

همزمان با آغاز سفرهاي تابستاني بخش حمل و نقل جاده اي براي خدمت رساني به مسافران آمادگي كامل دارد.

دیدار مدیر کل با خانواده های شهدا حمل ونقل جاده ای استان فارسروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس
همزمان با فرارسیدن 15 رمضان سالروز ولادت میلاد با سعادت کریم اهل بیت ، حضرت امام حسن مجتبی (ع) مدیر کل حمل ونقل وپایانه های فارس به همراه شورای فرهنگی در فضایی صمیمی با 2 خانواده شاخص شاهد در بخش حمل نقل جاده ای استان فارس دیدار کرد.
جابه جايي بيش از 24 ميليون تن كالا در سال 94روابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس
  مديركل حمل و نقل و پايانه هاي فارس در مراسم قدردانی از فعالان ودست اندرکاران ستاد جابجایی مسافران نوروزی 95 گفت: استان فارس با ظرفيتهاي بالقوه فراوان وداشتن 226 شركت حمل ونقل بار و نیز برخورداري از36هزاروپانصد، دستگاه انواع وسيله نقليه باري( 37/10 درصد) مقام نخست در كشور را به خود اختصاص داده است . 
موفقيت اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي فارس در كسب عنوان " تقدير ويژه" در ترويج و توسعه فرهنگ اقامه نماز استانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس
ثبت بیش از 13 میلیون تردد در جاده های فارس در ایام نوروز 95روابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس گفت: بیش از 440 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی فارس​ جابجا شدند

رزمايش آمادگی مقابله با حوادث ترافيكي در فارس برگزار شدروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فارس

  با هدف ارتقاء سطح هماهنگي بين بخشي دستگاههاي عضو كميته ايمني حمل و نقل جاده اي استان و افزايش ضريب ايمني در جاده هاي فارس رزمايش يك روزه آمادگی مقابله باحوادث جاده ای در محورهاي مواصلاتي اصلي و فرعي استان برگزار شد .

1 - 30بعدی