کردستان
 

 اخبار استان کردستان

 
  
  
  
انجام ۹۰هزارکیلومتر برف‌ روبی در استان کردستان روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان از انجام 90 هزار کیلومتر عملیات برفروبی در جاده های استان در زمستان امسال خبر داد.
عامل انسانی علت 75 درصد از تصادفات در کردستان روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: از اول فروردین تا پایان دی ماه امسال تعداد کشته های ناشی از تصادفات برون شهری كاهش داشته که بیش از 75 درصد از این تصادفات به علت عامل انسانی بوده است.
آماده‌باش 400 راهدار در قالب 30 گروه برای ارایه خدمت در سفرهای نوروزی در کردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: 400 راهدار کردستان در قالب 30 گروه برای ارایه خدمات به مسافران در را ههای بین شهری استان مستقر شده اند .
ثبت 61 میلیون تردد در محورهای استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
 صلاح الدین محمدی معاون حمل و نقل اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان در نشستی با خبرنگاران رسانه های گروهی استان در سنندج با اشاره به اینکه کردستان از لحاظ کاهش تصادفات در سال جاری نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته رتبه ششم کشوری را دارد، گفت: با توجه به نوع راه های استان و حجم وسیع تردد در آنها آمار تلفات جاده ای در کردستان نسبت به سایر استان های مشابه مطلوب تر و رضایت بخش تراست.
عملكرد حوزه راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي كردستان در زمستان سالجاريروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
در زمستان امسال حدود ١٠٠  هزار كيلومتر عمليات برفروبي انجام گرفت كه از نظر حجم حدود يك ميليون و 800 هزار مترمكعب مي باشد. در اين عمليات بالغ بر ٢٥٠٠٠ تن شن و نمك استفاده شد، ١٢٠٠  مسافر در راهدارخانه هاي استان اسكان داده شدند و به بيش از ٣٠٠٠ وسيله نقليه امداد رساني شد.
دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه مباهات و افتخار استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان كردستان  دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را مایه مباهات و افتخار خواند.
برگزاری انتخابات هیات رئیسه شورای روابط عمومی های کردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
با حضور استاندار کردستان و مدیران روابط عمومی دستگاه های مرکز استان مجمع پنجم هیات رئیسه شورای روابط عمومی های استان کردستان برگزار شد.
موقعیت شغلی راهداران کردستان و وضعیت معیشتی آنان ارتقا می یابد روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
با هدف تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در آینده ای نزدیک موقعیت راهداران و وضعیت معیشتی آنان ارتقاء خواهد یافت.
بازديد رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان از اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده استان كردستان روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
دكتر نصراللهي زاده رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان به اتفاق هيئت همراه ضمن بازديد از اداره ماشين آلات سنندج از نزديك با پرسنل و كاركنان اين اداره كل ديدار نمودند.
آیین بزرگداشت هفته حمل و نقل ، رانندگان و راهداري در كردستان برگزار شدروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
 آیین آیین بزرگداشت هفته حمل و نقل ، رانندگان و راهداري در استان كردستان برگزار شد و طی آن 35نفر از فعالان عرصه راهداری، حمل و نقل جاده ای استان در بخش های مختلف شامل حامیان، راهداران نمونه کشوری و استانی، رانندگان قانونمند، همکاران امداد جاده ای و پلیس راهور، خبرنگاران و فعالان رسانه های حوزه راهداری تجلیل شدند.
بررسی مشکلات حوزه حمل و نقل كردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
نشست بررسی مشکلات و مطالبات شرکتهای حمل بار و مسافر کردستان با رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزارشد.
برگزاري نشست مشترك اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كردستان، پليس راه و تشكل¬هاي صنفي حمل و نقلروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
دومين نشست مشترك اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان كردستان  با حضور مديركل، معاون حمل و نقل، معاون فني نظارت و سرمايه گذاري، رئيس ادارات كالا و ترافيك حمل و نقل استان، رئيس پليس راه استان، مسئولان انجمن ها و صنوف حمل و نقل كالاي استان تشكيل شد.
فعالیت ۷۴ گشت و ۱۳۷ اکیپ راهداری زمستانی در محورهای کردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از اختصاص ۵۰ گشت درقالب ۳۷ اکیپ راهداری این اداره کل و ۲۴ گشت در ۱۰۰ اکیپ بخش خصوصی برای عملیات راهداری زمستانی استان خبر داد.
140 اكيپ راهداري براي ارائه خدمت در جاده هاي كردستان سامان دهي شده استروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
براي جلوگيري از بحران ، 800 نفر از پرسنل راهداري و 283 دستگاه خودروي دولتي و 2400 خودروي خصوصي با آمادگي كامل براي برف روبي و مواجه با شرايط اضطراري در فصل سرما و زمستان سازمان دهي شده است .
برگزاری دوره آموزشی در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
دوره آموزشی یک روزه چگونگی حفظ و نگهداری ماشین آلات در زمینه استفاده مواد روغنی درمحل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان با حضور مسئولان ماشین آلات ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانها برگزار شد.
اجرای فاز دوم احداث باند کندرو گردنه تیتورروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
 ادامه احداث باند کندرو گردنه تیتور در محور سنندج -مریوان به طول 5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان راهداری از دیگر اقداماتی است که هم اکنون در حال اجراست.
برنامه‌ریزی برای افزایش ایمنی در جاده‌های پرتردد استان كردستانروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
با انتزاع راهداری از اداره کل راه و شهرسازی دیگر شاهد تحویل جاده‌های نیمه‌تمام نخواهیم بود، گفت: این انتزاع بسیار به نفع مصرف‌کنندگان جاده‌ها خواهد بود و باعث می‌شود که راهداری از ردیف بودجه و اعتباری خاص برای نگهداری راه‌ها و انجام پروژه‌ها برخوردار باشد.
بررسی مشکلات حوزه حمل و نقل در نشست رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامیروابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان كردستان
نشست بررسی مشکلات و مطالبات شرکتهای حمل بار و مسافر کردستان با رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزارشد.
تقدیر از مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته دولت که به نام روز کارمند نامگذاری شده است مراسم گرامیداشت روز بسیج کارمندان با حضور بسیجیان دستگاه های اجرایی سطح استان در مجتمع امام خمینی (ره) سنندج برگزار شد که در جریان این مراسم ازنعمت اله خواجه ای مدیر کل حمل و نقل وپایانه های استان کردستان تقدیر و تجلیل شد .
تقدیر از آزادگان اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
به مناسبت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی ، مراسمی در اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئولان مربوطه برگزار شد .
اجرای طرح ایمنی عابران پیاده و راکبان موتور سوار در روستاهای استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کردستان از اهداء تجهیزات ایمنی به موتور سیکلت سواران 27 روستا در شهرستان های توابع این استان خبر داد.
مراسم بدرقه كاروان زيارتي ارتحال حضرت امام خميني (ره) در كردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
 مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان کردستان از اعزام بیش از 6000  زائر جهت اعزام به مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام راحل (ره) خبر داد .
تجليل از ايثارگران اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي کردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
با حضور مشاور رياست و مسئول امور ايثارگران سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي از ايثارگران اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان کردستان تقدير شد.
رونمایی از سند راهبردی روابط عمومی‌های استان کردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
رونمایی از سند راهبردی روابط عمومی‌های استان کردستان با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان ، مدیران و صاحبنظران ارتباطات و روابط‌عمومی و مدیران کل و مدیران روابط عمومی ادارات و سازمانها رونمایی شد .
پنجاه ميليون تردد وسايل نقليه در محور هاي مواصلاتي استان كردستان در سال 1394روابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
دستگاههاي تردد شمار در محور هاي مواصلاتي استان كردستان از فروردين تا اسفند ماه سال 1394 ، قريب پنجاه ميليون تردد انواع وسيله نقليه سبك و سنگين را ثبت نموده اند.
آمادگي بخش حمل و نقل استان كردستان براي جابجايي مسافران نوروزيروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
در نشست هماهنگي با روسأي صنف و مديران شركت هاي حمل و نقل مسافر در استان كردستان، بر آمادگي بيشتر شركت ها و ضرورت ارتقاي سطح خدمات، براي سرويس دهي مناسب تر به مسافران تأكيد شد.
راه اندازي كانال خبري مركز مديريت راه هاي استان كردستانروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
به منظور اطلاع رساني وضعيت كلي راه هاي استان از جمله گزارش تردد روزانه و ماهيانه محورهاي استان ، محورهاي پر تردد استان ، وضعيت جوي و گزارش هاي هواشناسي ، انسداد محورها به همراه گزارش تصويري ، حوادث و اتفاقات جاده اي و ... با هدف اطلاع رساني به عموم مردم و همچنين فرهنگ سازي از طريق هشدارها و پيامهاي ايمني ؛ كانال رسمي مركز مديريت راههاي استان كردستان به آدرس kurdnrmc141@ راه اندازي شد .
جمع آوري تابلوهاي غير مجاز در جاده هاي استان كردستان روابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
نصب هر گونه تابلو تبليغاتي و اختصاصي در حريم راه هاي قانوني استان كردستان فقط با مجوز  اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان كردستان مجاز مي باشد و تمامي تابلو هاي غير مجاز از سطح جاده هاي اين استان جمع آوري مي شود  خواجه اي مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان كردستان عنوان كرد: در ده ماهه اول سال جاري 205 تابلو غير مجاز در جاده هاي اين استان جمع آوري شده است.
تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید رئیس اداره حراست اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کردستان روابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
مراسم تودیع «علی محمد عباسی» و معارفه «جعفر دارابی» به عنوان مدیر جدید حراست اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کردستان ، برگزار شد.
19 دستگاه دوربين نظارتي تصويري در محورهاي مواصلاتي کردستان نصب شده استروابط‌عمومي اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان كردستان
مديركل حمل و نقل و پايانه هاي استان كردستان گفت: به منظور كنترل جاده هاي استان 19 دستگاه دوربين نظارتي تصويري در محورهاي مواصلاتي استان نصب شده که می توانیم در تمامی ساعات جاده های استان را پایش کنیم و آخرین وضعیت ترددی را به اطلاع هموطنان برسانیم.
1 - 30بعدی

کلیه حقوق سایت متعلق به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"